Wpis z mikrobloga

Jak to zrobiliście, że kupiliście swoje mieszkanie za gotówkę? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@jmuhha: zbierałem od dłuższego czasu, kiedy to w latach 2008 - 2013 ceny spadały, to nie dość, że z każdym rokiem miałem więcej odłożonej gotówki, to ceny mieszkań nominalnie spadały, więc stać mnie było na coraz więcej. Na kolejne już był kredyt, bo ceny zaczęły gwałtownie rosnąć, więc trzeba było wsiadać do pociągu bo
@jmuhha ja od początku trochę z każdego wynagrodzenia oszczędzałem i po 10 latach kupiłem, ciasne ale własne. Dalej oszczędzam i zasadzam się na coś większego.. jednak to robota głupiego, trochę sytuację ratuje że obecne mieszkanie znacznie zdrożało w porównaniu to tego za ile je kupiłem - kilkadziesiąt tysięcy złotych. Obecnie przy tej inflacji oraz wzrostach cen + jaki burdel wywołał BK2% nieruchomości to temat mocno spekulacyjny.
@bart40404: kupiłem mieszkanie do kompletnego rekomontu w najgorszej dzielnicy w jednej z najgorszych kamienic ¯\(ツ)/¯ Dzięki temu później mogłem łatwiej odłożyć na kolejne. Pieniądze na pierwsze z oszczędności (praca+ze studenckich prac za granicą).