Wpis z mikrobloga

@ptakdodo: Gapa, to twoje multikonto? Bo tak brzmisz. Ale wytłumacze ci jak dziecku, żebyś potem nie musiał robić z siebie debila kolejny raz. Zamiast sprawdzać ręcznie, konto po koncie (co napisałem w poście, do którego się odnosisz...), to nasza technika jest tak zaawansowana, że można wyciągnąć takie dane zbiorczo, robiąc analize pomiędzy niezależnymi zbiorami. Ale pewnie to wiesz, bo odpisałeś mi na wykopie zamiast wysyłać gołębia pocztowego
@Sefton: Sprdalaj #!$%@? bezbeku. A swoje wyjaśnienia to sobie wsadź tam gdzie słońce nie dochodzi, trollu forumowy. A teraz pędź do modów i płacz, że cię obrażają, pajacu.


@ptakdodo: Zostawie to dla historii tego tagu, pajacu ()
@tommy-dukee: Chyba kpisz, nie zniżam się do tego poziomu, podkarmiam trolla żeby nie zdechł, ale regularnie karmić nie zamierzam. Jedno forumowe bydlę powinno istnieć, dla folkloru.


@ptakdodo: O, Pokemon próbuje uciec z pokeballa.

Tak czy inaczej, czy ktoś potrafi wyciągnąć takie dane w bardziej cywilizowany sposób niż wymarły ptak dodo?
@Sefton: zescrapować napewno można, ale sorry klapek nie jest wart poświęcania mu tyle czasu.


@tommy-dukee: deweloperem nie będę, ale ile zajmuje edycja head i body dla dwóch endpointów + cross dwóch tabel? Pewnie mniej niż oglądanie 10 szortów z czytaniem komentarzy na wykopie. Za 2 miesiące sam to ogarnę
@Sefton: jeżeli zrobisz to w 10 minut to jadę do klapka z kratą cambodii haha. Ja bym to robił inaczej i minimum godzinę by mi to zajęło. Oprócz tego że z poprzednich gniotów też wypadło by pobrać to te dane trzeba pobierać do bazy.
@tommy-dukee: Wiem, że to się nigdy nie wydarzy ale bym Ci zaproponował challenge. Jak już ogarnę Postmana to wrzucę filmik jak taki raport robię w 10minut (żaden PowerBI, zwykły Excel), z czytaniem dokumentacji Google podczas w/w. Ty lecisz do klapka, ok. A co ja miałbym zrobić? Byle nie Kambodża bo to g*wno kraj.