Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja #elektrykasamochodowa #skoda

Mirki, mój pacjent to Scoda Octavia rocznik 2016, nie otwierają się automatycznie lusterka. Gdzieś czytałem na forach że to może być kwestia spalonego bezpiecznika w module komfortu. Pytanie - czy to co mam na zdjęciu to ten moduł? Jest po lewej stronie kierownicy za schowkiem. Jeśli tak to nie to, wszystkie bezpieczniki są ok. Jakieś sugestie co mogę prosto sprawdzić?
Wegrzynski - #samochody #motoryzacja #elektrykasamochodowa #skoda

Mirki, mój pacjent...

źródło: IMG_20230916_122756

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
zobacz pod siedzeniem kierowcy czy nie ma "schowka" i tam taka plastikowa skrzyneczka


@misiek432: Nie ma nic. Czyli to co znalazłem to nie jest moduł komfortu?

aczkolwiek obstawiam prędzej jakiś uszkodzony kabel/złączkę w drzwiach. Samochód nie miał jakiegoś wypadku?


@misiek432: Nie, nie miał żadnego wypadku. Nic nie wykluczam, ale przetarty kabelek w jednych drzwiach by raczej nie spowodował że obydwa lusterka nie działają.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wegrzynski to albo przełącznik od składania albo wystarczy usunąć błędy


@malebro: Co masz na myśli mówiąc przełącznik? Przekaźnik? To jest któryś z tych dwóch na zdjęciu? Czy to co w ogóle znalazłem to jest ten cały moduł komfortu?

Dodam że jestem automatykiem z zawodu, ale na samochodach i elektryce samochodowej się po prostu nie znam bo się nigdy nie interesowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obawiam się że
  • Odpowiedz