Wpis z mikrobloga

#przegryw #optegra #zaburzeniaosobowosci #zaburzenialekowe #psycholog #psychiatra #niebieskiepaski #rozowepaski
Hej,
Opowiem wam moja historie. Mam obecnie 29 lat. W 2016 roku wyjechałem do #szczecin po długoletnim związku żeby zacząć zycie na nowo. Tam wynająłem pokój gdzie mieszkałem z lokatorami i relacje były na zasądzie „hej co tam” a tak tylko zajmowałem się praca stricte praca z ludźmi w markecie po pracy powrót w cztery ściany i oglądanie filmów. W 2019 roku poddałem się korekcji laserowej w #optegra wada +5.5 lewe i prawe oko z tym ze był zez rozbierany. Po korekcji mam w lewym oku wadę dodania +1 i nie reaguje oko na korekcje - niedowidzenie. W prawym -1. Oczy od tamtego momentu bardzo mocno mnie bolą. Chodziłem do pracy i tam pare osób wytkalo mi ze mam zeza. Mocno się przejąłem zaczęło się to pogłębiać, Obecnie mam stany depresyjne i stany lekowe / nerwica. Biorę leki wenflaksyne i mirtor ale czuje się jakbym był w jakims amoku, ciagle natręctwa mysli. Doszła również fobia społeczne unikam ludzi wychodzę czasem tylko wieczorem przejść się. Fobia ma związek z tym, ze ktoś zobaczy zacznie mnie oceniać i będzie jeszcze gorzej. Oczywiście po zabiegu zjechałem do domu rodzinnego gdzie pracuje zdalnie. Ale moje zycie stało się piekłem. Wracam czasem wspomnieniami do Szczecina bo wbrew pozorom dobry był to dla mnie okres taki pełny życia. A teraz jak gowno jestem blady, zmeczenie, stany lekowe. Doszło już do tego, ze aż całe ciało mi dygota. Nie wiem co ze mną będzie. Gine. Przepraszam najmocniej za skladnie
  • 7