Wpis z mikrobloga

niesamowite jaki regres intelektualny zaliczyła konfederacja i jej wyborcy. kiedyś jeszcze z kucami korwinowcami można było merytorycznie rozmawiać o ekonomii, czytali jakieś książki na temat szkoły austriackiej, potrafili bronić swoich poglądów.

W tym momencie ich nowy elektorat zachwyca się jak ich guru z tiktoka rzuca wyuczonymi tekstami z komedii a na pytanie czy chcą konkretów, krzyczą głośno "nieee".

#konfederacja #bekazkonfederacji #neuropa #bekazprawakow #polityka
  • 38
@zarzudka: przejrzałem pobieżnie programy innych partii... To co oferuje PiS PO nie wspominając nawet o Lewicy to jest taki dramat, że nie wiem co by miało skłonić mnie na nie głosowanie na Konfederację. Jak się chce widzieć w Mentzenie pajaca i tiktokera to jasne że będziesz go w nim widzial. Ale możesz tez zobaczyć z nim wywiad u Moniki Jaruzelskiej tylko już Ci to do przekazu partyjnego nie pasuje co? Rozważam
Dobrze że neuropki z ich idolem karaluchem z tekstami o "dławieniu się knagą" i "sraniu do ryja" osiągnęły intelektualne Himalaje


@schweizer: kuce 10 lat temu, mówiące o dławieniu się państwową knagą i o państwu które sra obywatelom do ryją to był większy poziom od obecnych fanów konfederacji
@zarzudka: to jest zupełnie inna grupa ludzi już, zobacz ile poparcia miał korwin a ile konfa xD Zawsze tak jest że jak jakaś partia/ruch się rozrasta to traci na wyrazistości i ucieka w populizm. Ja pamiętam jak jeszcze pare lat temu mentzena się bardzo przyjemnie słuchało, mówił konkretnie i bardzo spokojnie podawał fakty no a tera xD

Ja tylko żyję nadzieją, że jeszcze kiedyś w Polsce odpali na serio libertarianizm
@zarzudka: nie da sie osiagnac powyzej ~5% w wyborach stosujac merytoryczny przekaz. Mentzen o tym mowil kilka lat temu zarowno w slawnym wideo z 'piatka konfederacji', jak i kilka miesiecy wczesniej na spotkaniu, na ktorym bylem. Sondaze wskazuja na to, ze wszystko dziala jak sobie zaplanowal.
niesamowite jaki regres intelektualny zaliczyła konfederacja i jej wyborcy. kiedyś jeszcze z kucami korwinowcami można było merytorycznie rozmawiać o ekonomii,


@zarzudka: ale to były kuce, korwiniści. To bylo przed powstaniem Konfederacji.
Konfederaci to zwykli narodowcy, dwie półki niżej.
  • 2
@zarzudka Zawsze poziom merytoryczny był taki sam, tylko dawniej kuce to byli pseudowykształceni ludzie, którzy wygłaszali swoje mądrości, że tylko wprowadzenie akapu i prywatyzacja wszystkiego w #!$%@? uzdrowi nass kraj. Monopoli rozbijać nie można bo to ingerencja państwa czyli czysty komunizm.
Dobrze że neuropki z ich idolem karaluchem z tekstami o "dławieniu się knagą" i "sraniu do ryja" osiągnęły intelektualne Himalaje


Op: kiedyś jeszcze z korwinowcami można było merytorycznie rozmawiać, teraz zaliczyli regres intelektualny

kuc @schweizer: "moim jedynym argumentem jest 'a bo waszym idolem jest koroluk!'"

Z kim te kuce mają merytorycznie rozmawiać, kiedy każda krytyka Konfederacji sprowadza się do wyzywania od rosyjskich agentów albo oskarżeń o jedzenie psów, a wszelkie próby
jaki regres intelektualny


@zarzudka: to zawsze były bajki z mchu i paproci, tylko lekko przypudrowane korwinowską manierą wypowiedzi, która ma co prawda naśladować Cata-Mackiewicza ale w XXI wieku jest już jedynie pretensjonalna.
Puder został niestety zdmuchnięty przez szalony mariaż z narodowcami, którzy nie bawią się w żadne "ekscelencje" i "pertraktacyje" tylko normalnie jadą rynsztokiem, bo na tyle mają rozumu.
Gówienkiem na torcie jest oczywiście dochtor Memcwel, który staje się jakimś obiektem
@zarzudka: Nie zgodzę się, konfiarze zawsze byli kompletnymi odklejeńcami, którzy reagowali wyłącznie pianą na mordzie jak tylko ktoś śmiał wskazać, że to co #!$%@? Korwin, czy teraz Mentzen, to kompletne kretynizmy. Teraz muszą tylko robić dwa fikołki zamiast jednego, żeby usprawiedliwiać to jak hehe Mentzen piwko rezusach mówił beka :----DDD
Z kim te kuce mają merytorycznie rozmawiać, kiedy każda krytyka Konfederacji sprowadza się do wyzywania od rosyjskich agentów albo oskarżeń o jedzenie psów, a wszelkie próby obrony ich poglądów kończą się komentarzem usuniętym przez autora wpisu?


@ibilon: pytałem wielu kucy i staram się w miarę możliwości merytorycznie rozmawiać, każdy jeden kuc albo spieprzył z podkulonym ogonem, albo robił fikołki.

To może ty będziesz tym lepszym. W czym Konfa jest lepsza od
niesamowite jaki regres intelektualny zaliczyła konfederacja i jej wyborcy. kiedyś jeszcze z kucami korwinowcami można było merytorycznie rozmawiać o ekonomii, czytali jakieś książki na temat szkoły austriackiej, potrafili bronić swoich poglądów.


@zarzudka: przecież konfa zawsze taka była xDDD

ogólnie to mam teorie, że memcen wkręcił sie w konfe żeby rozpromować swoją knajpe i żeby mu kuco-gimbusy obroty robiły bo piją hehe piwko u profesora memcena xDDDD
@zarzudka: Dokładnie to kiedyś pisałem. Ta pierwsza fala korwinistów (do których należałem, cóż, miałem 14 lat) miała jakiś honor, jakieś standardy. Czytali coś, w coś wierzyli, potrafili się wypowiedzieć zapytani czemu nie lubią ówczesnego rządu. Dzisiaj to jest banda imbecyli kościółkowców klaskajacych kiedy ich lider "masakruje" kogoś tekstami z podstawówki. Żałosne. Ta grupa społeczna zaliczyła jeszcze większy zjazd niż dawni pisowcy.
@zielonzielon: Niestety to prawdopodobnie błąd percepcji wynikający z cech osobniczych i ich zmian. Dzisiejsi 14 latkowie często będą mówić za ileś lat podobnie. Z całym szacunkiem, ale ja się nigdy na to nie nabrałem i trafnie przewidziałem czym to może grozić, choć szacowałem prawdopodobieństwo tego, ze przekroczą próg na bardzo małe... tu się pomyliłem. Zobacz wybory 2011 (a byłem wtedy w okolicach 18stki), jaki był wynik "lewactwa" (czyli wszystkiego poza korwinem,