Wpis z mikrobloga

@Pasterz30: Z A O R A N Y? xDDDDD chyba pokasowales jakies swoje komentarze bo nigdzie oranka nie widzialem.
widzialem za to toksyczny wysryw i hejt w strone normictwa.
poza tym widzialem tez jakies #!$%@? o ruskich onucach co kompletnie nie ma zwiazku z tematem (przy czym zarzuciles mi bycie onuca jak ja ruskich nienawidze (przed, w trakcie i po skonczonej wojnie tez)
masz jakies urojenia ale na tym tagu widzialem
@Notes typie, zwróciłeś uwagę na mój avatar ale jakbyś sobie chociaż go powiększył zobaczyłbyś ukraińskiego pepe strzelającego do pepe w kacapskiej czapce xDD ja #!$%@? xD hahaah
@Pasterz30: ok, przyznam sie bez bicia, ze nie powiekszalem ;) teraz widze ten mikrosymbolik (°°

stary juz jestem i ślepote smialo mozna mi zarzucic ()
@Notes

a ty dalej gnij w domu w swoim syfie i hejtuj wszystkich w internecie


Ciekawe co cię tak rozjuszyło w mojej wypowiedzi, że zacząłeś mnie obrażać? Możesz wskazać w mojej wypowiedzi hejt? Jeśli "gniciem w domu w moim syfie" jest dla ciebie malowanie elewacji z dziewczyną w domu, który wykańczamy, to spoko, mogę w nim sobie gnić.

@Pasterz30 ale jesteś toksyczny


Powiedziałbym, że kto inny jest
@wooster: to skup sie na malowaniu i na swojej dziewczynie bo przyjdzie @Pasterz30 i ci wyrucha laske ale zapomni odnowic elewacje ;)

Powiedziałbym, że kto inny jest


@wooster: jasne, ze ja! zachowuje sie dokladnie tak samo jak przegrywy zachowuja sie w stosunku do calego swiata. nie jestes przegrywem to zamiast hejtowac mireczka postaraj sie mu jakos pomoc albo chociaz wesprzec na duchu. a nie odrazu, ze typ chcial go wykorzystac