Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja
ruska z pracy mnie dziś zapytała, czy słyszałem o tych zakazach dla ruskich z samochodami, telefonami itp. Ja, że tak, a ona, że to #!$%@?, że jak można tak traktować zwykłych ludzi i że sankcje miały być tylko dla bogaczy i oligarchów, a nie zwykłych ludzi, a europa przecież nadal handluje ropą z rosją, więc co to ma być itp. No i dodała, że jak ma teraz nie wierzyć putinowi skoro faktycznie dzieje się to co mówi(miała na myśli rusofobie jak się domyślam).
  • 9
@pangkor: na wcześniejszej przerwie rozmawialiśmy o kazachstanie bo spodobał mi się filmik fazowskiego i ten klimat który tam panuje i że jak w latach 80 w Polsce i w sumie chciałbym tam pojechać aby tego doświadczyć, ale trochę ludzie nie mili(przyznała mi rację) no i że te pomniki Lenina i Stalina kują w oczy to powiedziała, że jej to nie przeszkadza akurat bo ona się wychowała w tym. Czyli dobrze pokazane,
@nozyczkisieodezwa: ludzie są niewinni, system ich kształci i to jest smutne.
Rosja mogłaby byc krajem bogatym jak Francja czy Niemcy. Moglibyśmy do nich na wakacje jeździć a oni do nas i się wspólnie śmiać
Szkoda. Ale w obecnej sytuacji zostaję ich nienawidzić