Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #pytanie Najlepsze cwiczenie ktore zaktywizuje skrajna wysoka, wewnetrzna czesc cyca? Sciaganie linek daje chyba rade ale nie umiem znalezc najlepszej pozycji w bramie. Wykrok? Srajaca zaba w bramie? Srajaca zaba pol kroku przed brama? Czy tez zalezy od szerokosci bramy (bo sa rozne). Co robic bravo?
  • 4
  • Odpowiedz
@fiir: co prawda aktywowanie poszczególnych części piersiowego to dyskusyjna sprawa, niemniej IMO najlepiej do Twoich potrzeb sprawdzą się linki z wyciągów dolnych na bramie z krzyżowaniem pod koniec ruchu pozytywnego i pauzą.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Karoleer: super, dzieki za rade, bo to dosc specyficzne pytanie, pauza rozumiem na koniec ekstensywnego. powiedz prosze jak z pozycja w bramie: wykrok? nogi rowno w bramie, nogi rowno krok przed brama? albo lepiej jakiego kontu szukac na linkach? 30 stopni? nizej?

aktywowanie poszczególnych części piersiowego to dyskusyjna sprawa,


@Karoleer: konsultowalem, na lekarskim ucza ze strefy nie istnieja co do zasady i aktywujesz poprostu wlokna w zakresie. rozwiniesz czemu dyskusyjna?
  • Odpowiedz
@fiir:

konsultowalem, na lekarskim ucza ze strefy nie istnieja co do zasady i aktywujesz poprostu wlokna w zakresie.


generalnie o to chodzi, dlatego dyskusyjna.

pozycja na bramie - osobiście preferuje wykrok. co do kąta - ja daje wyciągi na sam dół.
  • Odpowiedz
@fiir: Kontrowersyjna opinia: uważam, że osoby, które mają słabą klatkę za bardzo skupiają się na linkach, a za mało na ciężkich wyciskaniach. Najbardziej poprawiłem klatkę jak robiłem płaską na sztandze ze skosem na hantlach i w drugi dzień na odwrót.
  • Odpowiedz