Wpis z mikrobloga

Ostatni raz to chyba jeździłem na motorze z 25 lat temu, u babci na komarku :D


@login_cwiczebny: ja jeździłem u dziadka jak miałem może 13 lat na Jawie. Potem przez 20 lat nic i skuterem przez cały dzień w Azji przypomniało mi jak bardzo mi się to podoba. Powiedziałem sobie, że jak będę się wprowadzał na przedmieścia to muszę kupować i robić A. Tak zrobiłem 3 lata temu. Jeśli Cię to
prostynick - >Ostatni raz to chyba jeździłem na motorze z 25 lat temu, u babci na kom...

źródło: RAW_1068

Pobierz
@PeaceDeepSoul w pomorskim takie są na egzaminie. Bardzo fajna maszyna bo zwrotna i od razu można ją wyczuć ale... nudna ( ͡º ͜ʖ͡º) liniowe oddawanie mocy, ten motocykl niczym nie zaskakuje, co nie zmienia faktu że jest fajny
@Halba: @wojciech-ogien @login_cwiczebny @m4kb0l to nie mój, wypożyczyłem sobie go z wypożyczalni KARLIK HONDA POZNAŃ (co serdecznie polecam!) ale gdybym miał wolne 40k i szukał motocykla to nie wahałbym się i od razu kupiłbym Hondę CB650R! Teraz będę się przymierzać na AFRICA TWIN.

za dzień koszt wypożyczenia 290 pln, ja miałem na 1,5 dnia, zapłaciłem 435 zł, czy się opłaca nie wiem, jedni rabini mówią "TAK" a drudzy: "NIE" ale na