Wpis z mikrobloga

Widzę, że wiele osób wybiera zwykłego pro, a nie pro maxa, bo wolą mniejsze telefony. A czy ktoś miał tak, że kupił pro i później żałował, bo ekran jednak był za mały? Teraz mam androida 6,7 cala i boję się trochę, że przesiadka na 6,1 będzie rozczarowująca, ale z drugiej strony dupa mnie piecze na myśl o dopłaceniu ponad tysiaka do pro maxa XD

#iphone #apple
  • 18
@lysyzlombardu: zadaj sobie pytanie czy teraz to 6.7 ci przeszkadza, bo już możesz mieć to za sobą i się przyzwyczaiłeś. ja mam takiego androida, który jest nawet odrobinę dłuższy niż pro max, przed chwilą wziąłem w łapy 13 pro dziewczyny i jak dla mnie jest za mały, a mam bardzo małe ręce. największy minus jaki widzę to brak swipe'a wstecz z prawej krawędzi ekranu tak jak na androidze, w gówno iOSie
androidów z tak małymi ekranami się raczej już nie produkuje


@villager: Bo normictwo uznało że potrzebuje 7 calowego phabletu by dojrzeć śmieszny filmik na tiktoku albo by odpisać znajomemu na mesku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lysyzlombardu sam się nad tym zastanawiałem, ale cenię sobie możliwość obsługi telefonu jedną ręką, co jest możliwe na pro, w odróżnieniu do większej wersji. Szczególnie w transporcie publicznym, gdy drugą ręką trzymam się poręczy.