Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: ten typ to najzwyklejszy politykier bez honoru i godności. Najśmieszniejsze, że sam siebie nazywa "ideowcem" ale nie ma nic przeciwko spadom z pisu, szurom, onucom i faszolom na listach k0nfederacji. Przecież to jest szkodliwe dla Polski... No chyba, że jego ideą jest rusyfikacja Polski. Panie boże (xD) chroń nas przed takimi "ideowcami"!
@Kryspin013

@officer_K: do takich wpisów trzeba wołać @Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz bo typ albo udaje, że w jego partii nie ma szurów albo, że skala jest taka sama jak w innych partiach xD


! zaraz przyjdzie i napisze "to nie głosujcie na nią tylko na mnie" XD


Napisałbym że to prawda, no ALE.

W PISie i PLATFORMIE po "zabójczej pandemi koronawirusa" jestem pewny ze wiecej szurów jest jednak w PISie i Platformie i W
@officer_K

@Kryspin013: ten typ to najzwyklejszy politykier bez honoru i godności. Najśmieszniejsze, że sam siebie nazywa "ideowcem" ale nie ma nic przeciwko spadom z pisu, szurom, onucom i faszolom na listach k0nfederacji. Przecież to jest szkodliwe dla Polski... No chyba, że jego ideą jest rusyfikacja Polski. Panie boże (xD) chroń nas przed takimi "ideowcami"!


Nie przypominam sobie żebym nazywał się ideowcem. Ale moze gdzieś tak napisałem. Podasz?
W PISie i PLATFORMIE po "zabójczej pandemi koronawirusa" jestem pewny ze wiecej szurów jest jednak w PISie i Platformie i W PSLu licząc każdy z nich osobno i ilościowo i procentowo.


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: JA #!$%@?! ty nie masz za grosz wstydu typie... Na prawdę... Do was - k0nfiarzy nie można mieć jakiegokolwiek szacunku.

Nie przypominam sobie żebym nazywał się ideowcem. Ale moze gdzieś tak napisałem. Podasz?


Nie podam, bo mi się nie
popierając szurów-zamordystów nie zniosę obok mojego nazwiska


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: przecież ty ich popierasz os******e xD Całą bandę! Nie masz wstydu, godności, szacunku do samego siebie. Przynajmniej w sferze politycznej. A teraz zgrywasz jakiegoś charakterniaka, zasadowca i czarnolistujesz xD Prawda boli? I bardzo dobrze! Mam nadzieję, że jak patrzysz w lustro to przynajmniej na nie spluwasz "ideowcu" od siedmiu boleści.
@Kryspin013


@officer_K: do takich wpisów trzeba wołać @Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz bo typ albo udaje, że w jego partii nie ma szurów albo, że skala jest taka sama jak w innych partiach xD


! zaraz przyjdzie i napisze "to nie głosujcie na nią tylko na mnie" XD


Napisałbym że to prawda, no ALE.


W PISie i PLATFORMIE po "zabójczej pandemi koronawirusa" jestem pewny ze wiecej szurów jest jednak w PISie i Platformie i W
No tak. 2 lata pseudopandemii a ja musze udowadniać ze ludzie z PISu i Platformy są normalni...


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: jaki chochoł xD

PIS - Dodatkowo 13-14 emerytura i rekordowa inflacja


PO - tańce na granicy z białorusią...


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: kandydaci na listach twojej partii dosłownie #!$%@?ą bzdury o:
- o demonach
- radiacji 5g
- jerzym ziębie
- chemitrails
- altmed w tym lewoskrętna witamina c i leczenie nowotworów owocami XD
-