Wpis z mikrobloga

Ej macie tak że słuchacie sobie w tle filmu, podcastu i np coś przepisujecie i nagle pada to samo słowo w trakcie jego przepisywania, dosć rzadko spotykane. Albo rozmawiacie w pracy o temacie A, wracacie z pracy i zona porusza temat A, ale gdy zapytacie dlaczego dziś poruszyła temat A to nie potrafi odpowiedzieć? Albo kiedy zrobicie sobie na sniadanie X czego nie robiliscie 2 miesiące, zgadacie się np z teściami że oni też jedli X tego dnia?

#spostrzezenie #teoria #teoriasymulacji
  • 4
@zibizz1: albo że np. jak chcesz sobie kupić samochód i zastanawiasz się np. na yariską to jakoś więcej yarisek jest na mieście,
albo jak żona jest w ciąży i pojedziecie do sklepu urządzać pokój, to co druga baba jest w ciąży :)
  • 1
@heniek_8: o to to. Kupiłem bagaznik dachowy, wcześniej widziałem z jedno auto na tydzień aż tu nagle wieżdzam na parking i co drugie auto ma bagaznik dachowy. Za rok bede kupował bagażnik na hak(nie na rowery tylko box) którego nigdy jeszcze nie widziałem w realu i założe sie że będzie to samo, kupie i nagle będę spotykał codziennie taki jeden