Wpis z mikrobloga

Mirki, z jakiej nawigacji korzystacie? Do tej pory jeździłem na mapach google, ale ktoś mi zwrócił uwagę, że spadła jakość wyznaczonych tras i faktycznie tak jest. Przez kilka dni sprawdziłem to kilkanaście razy i google wyznacza w tej chwili kretyńskie trasy, w ogóle nie biorąc pod uwagę alternatyw. W skrajnym przypadku ominąłem sam 30 minut korka, w który google mnie pchał, a zwykle wybiera po prostu mniej optymalną trasę. I nagle jak się samodzielnie ją zmodyfikuje to jest znacznie szybciej.

Może być płatne jeśli warto, ale ważne żeby współpracowało z android auto.

Lata temu bawiłem się Sygiciem i Automapą, ale to jest technologiczna prehistoria.

#motoryzacja #mapygoogle #mapy #nawigacja
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@Wiskoler_double: Używam tylko funkcji ostrzeżeń, nawigacja kiedyś była strasznie do dupy i do tego żre baterię jak powalone. Do tego chyba z android auto nie współpracuje.
  • Odpowiedz
  • 0
Jeżeli masz jakieś "chyba" w swoim pytaniu/stwierdzeniu to najwyższa pora to sprawdzić


@Wiskoler_double: No sprawdzę za godzinkę

Największą zaletą są dla mnie ostrzeżenia od innych użytkowników o suszarkach, wypadkach, robotach drogowych


Z tego sobie korzystam niezależnie. Szukam natomiast mapy, która naprawdę wybierze optymalną trasę pod kątem ruchu. Google odstawia takie numeru, że np. dojeżdżam i widzę korek na drodze, czas +30 minut. Nagle skręcam w prawo licząc, że jakoś ominę i
  • Odpowiedz
@Iudex ludzie tego używają. Ma HD traffic czyli najlepszy traffic jaki można mieć.

Anyway licz się z tym, że nie ma idealnej nawigacji. Każda będzie miała jakąś wadę.
  • Odpowiedz
@Iudex: wylącz w google tą funkcję preferuj najniższe spalanie, domyślnie jest to włączone od którejś wersji. trzeba sobie wyłączyć.
  • Odpowiedz
  • 0
@GeDox: No to widocznie się nie zorientowałeś, że robią Cię w #!$%@? ( )
Ja też byłem przekonany o ich niezawodności i po tym jak mi ktoś zwrócił uwagę zacząłem to sprawdzać i gdy tylko czas dojazdu jest na żółto lub czerwono to google wybiera gorszą trasę. Skręcisz samodzielnie i nagle się czas skraca i to znacząco. No już szczytem było dla mnie to gdy byłem
Iudex - @GeDox: No to widocznie się nie zorientowałeś, że robią Cię w #!$%@? (✌ ゚ ∀ ゚...

źródło: Screenshot_436

Pobierz
  • Odpowiedz