Wpis z mikrobloga

Kiedyś bardzo lubiłem szwedzki Electrolux, ale ostatnio się popsuł i dla mnie wiele ich sprzętów zalicza regres zamiast bycie lepszym. Za to bezsensowne funckje, jak wkurzające dotykowe przyciski, są wprowadzane, np. w pralkach, a tam gdzie powinny wyjątkowo być (czyli okap) to dają zwykłe przyciski, podczas gdy Amica daje dotykowe i to chyba ich najlepszy produkt- okap. Do tego Electrolux dużo przeniósł do Chin i wiele z tego co było produkowane w Europie, jest teraz w Chinach, a ja na to bardzo zwracam uwagę by było w Europie.
Dlatego zamiast Electroluxa większość sprzętów AGD mam niemieckiego Siemensa, prawie wszystkie Made in Germany, Made in Poland i muszę powiedzieć, że są naprawdę wysokiej jakości i bardzo dobre. Zresztą także Bosch to chyba to samo co Siemens w AGD teraz, ale Siemens chyba lepszy trochę jednak.

#agd #dom #kuchnia #niemcy #szwecja #ciekawostki #siemens #electrolux #technologia #ciekawostki
nowyjesttu - Kiedyś bardzo lubiłem szwedzki Electrolux, ale ostatnio się popsuł i dla...

źródło: Siemens-brand-webpage-independent_HEADER_2000x1000

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@nowyjesttu: potwierdzam, kupiłem 2 mies. temu płytę indukcyjną Electrolux - zepsuła się po 2 dniach. Plus dla nich, że bezproblemowo naprawili. W 2 letniech kuchence zepsuł się wyświetlacz prosty wyświetlacz, no bez jaj, 25 lat powinien wytrzymać.
  • Odpowiedz
@nowyjesttu toś mnie do łez rozbawił. Made in germany to tabliczkę/naklejkę biją w Niemczech jak już to całe dziadostwo z kontenera wypakuja i sprawdza czy działa. Wtedy cyk ostatni element zamontowany w Reichu. Fertig, Deutsche Qualität
  • Odpowiedz
@nowyjesttu: bosch/siemens to jest niemiecka jakość, dla jej podniesienia montują w pralkach płyty sterujące przy podłodze żeby się przypadkiem zalały a nie tak jak zawsze było u góry.

Uszczelka drzwi jest tak zrobiona (od kilku lat) że po cyklu prania zostaje w niej woda, jeśli się jej nie usuwa to powstaje tam pleśń która jest niezmywalna. I cyk nową u serwisanta :)
  • Odpowiedz