Wpis z mikrobloga

#diablo4 #ps4 #ps5 #pcmasterrace #diablo
Siemanko,
zaczynam właśnie swoją karierę w Diablo i w związku z tym mam kilka pytań:
1) CO-OP z kumplem na różnych platformach (ja ps5, on pc) jest w pełni możliwy? Jakiś sekretny sposób na stworzenie takiej gierki jest niezbędny?
2) jaki najtańszy PSplus będzie mi wystarczający do tego typu gry? Nadal na enebie jest najtaniej?
3) D2 LOD przeszedłem chyba wszystkimi postaciami, ale największy fun sprawiała mi gierka nekromantą. W D4 nekro też jest, ale podobno gra nim jest banalnie prosta, co mi się średnio podoba. Co uważacie że byłoby git jako alternatywa, aby jakaś trudność była, a jednak nie był to typowy Conan Barbarzyńca zaprogramowany na klepanie potworków jeden po drugim manualnie!?
4) Czy bez tych buildów i poradników z internetu też da się sensownie pograć w tę grę, czy na pewnym poziomie już zaczynają się takie schody, że bez odpowiednio sklejonej postaci gra mija się z celem?
5) Jak długo zajmuje przejście pierwszego poziomu trudności zakładając dość dokładne czyszczenie lokalizacji?
6) Ile pakietu ściąga jedna taka sesja grania (kilkugodzinna) - ktoś z was to sprawdzał? Mam internet LTE w drugiej lokalizacji i chciałbym wiedzieć czy jest sens ciągnąć konsolkę tam ;)
7) Wyszły już jakieś patche od premiery?
8) Są planowane jakieś DLC?
To tyle póki co. Pozdro dla fanów!
  • 6