Wpis z mikrobloga

zajebiście, 8 km. To jest 1/5 mojej trasy do pracy w jedną stronę. A co z resztą? No i co jeśli mieszkasz w mieście, gdzie jest wysoka zabudowa, to jak Ci się to naładuje? A jeśli już cokolwiek to na ile, 1 km do najbliższej ładowarki?


@login_cwiczebny: Po prostu kupujesz z 10 takich samochodów i stawiasz na Saharze żeby się naładowały. Raz na 10 dni korzystasz z jednego z nich i
Kto jeździł na night drive'y z różowymi temu raczej nie trzeba tłumaczyć, a kto nie to cóż ¯\(ツ)/¯


@BiauekRemover: Jak masz syf na chacie albo starzy ci tam się kręcą 24/7 to wtedy kupujesz E36 albo Passata B5 cyk! mas dla laski taki jakby kwadrat xD
Co to za głupi argument że elektrykiem? Zasoby do wyprodukowania elektryka biorą się z powietrza?


@Orowerbogatszy: A co miała powiedzieć..prawdę? Że dostali kasę i auto od producenta w celach reklamowych i jeżdżą bo dudki ważniejsze od rigczu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tera obskocz wszystkie kwadraty i wytłumacz wsiowym krwom chamom...


@Wmordejerza5000: no masz rację, takie osoby są oczywiście główną częścią problemu i w porównaniu do babki z tv robią więcej złego, staram się nie zadawać z ludzi których uważam za głąbów, ale jak poznam kogoś kto się zachowuje w opisany przez ciebie sposób to z pewnością mu powiem, że zachowuje się jak pajac. Dalej uważam, że babka swoimi wywiadami przyczynia się do
Nie oglądam wywiadów w samochodzie, bo to jest z dupy traktowanie gościa - prowadzący nigdy nie skupi się w 100% na rozmówcy, bo musi ogarniać jazdę. To samo dotyczy "influenserów", którzy nagrywają coś jadąc samochodem, bo chcą się pochwalić, że w ogóle mają prawo jazdy (co np. w przypadku Najmana uznaję za duży sukces). Jedyny koncept #!$%@? do kamery w samochodzie akceptowalny jest w przypadku dziennikarzy motoryzacyjnych (testy samochodu).
Nigdy mi się tego typu koncepcja wywiadu nie podobała, całkowicie tego nie rozumiem. Pani redaktor twierdzi że rozmowa w studio czy kawiarni jest już "passe" równie dobrze oglądanie TV, czy czytanie gazety do śniadanie też jest niemodne, i co z tego ?
Podoba mi się jak podkreśliła że jeździ elektrykiem, #!$%@? kabaret XD

Tutaj macie prawdziwy kunszt dziennikarski, stara szkoła prowadzenia wywiadu, tak powinno to wyglądać.
Fulci - Nigdy mi się tego typu koncepcja wywiadu nie podobała, całkowicie tego nie ro...

źródło: Bonus-BGC-1024x617

Pobierz
@framugabezdrzwi: Z jednej strony fajnie, że to powiedziała, z drugiej strony – też w tym cyrku bierze udział. Dopóki dzbany będą tam chodzić na wywiady w takiej formie, dopóty będą jeździć jak debile po mieście bez celu.
@framugabezdrzwi: argument, że elektrykiem jest z dupy, ale tak samo z dupy jest mówienie, że to jazda bez celu :) jazda samochodem sama w sobie może być przyjemnością. Czasem jeżdże sobie bez celu tylko dla samej przyjemności z jazdy i nie widzę w tym nic złego. Wydaje mi się, że większym złem jest np. latanie samolotów na pusto, żeby wypełnić pewne deklaracje i to jest dramat :)
@hyperlink: Pod warunkiem, że nie zaparkujesz:
- pod drzewem
- na 1 piętrze parkingu wielopoziomowego
- na parkingu podziemnym

Oczywiście ten dach solarny pewnie gratis jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Pod warunkiem, że nie zaparkujesz:

- pod drzewem

- na 1 piętrze parkingu wielopoziomowego

- na parkingu podziemnym


@jack_: Serio masz mnie za debila? Myślisz, że kupując auto za ćwierć bańki nie wziąłem tego pod uwagę?

Oczywiście ten dach solarny pewnie gratis jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)


No gratis, w najwyższej możliwej wersji wyposażenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zeszyt-w-kratke: Jak ja bym robił wywiad w aucie to co chwile bym rzucał tekstami typu:” sorka możesz powtórzyć? Skoncentrowałem się na tym pieszym”, albo „wybacz, moja uwagę przykuł ten dzban w lusterku, zaraz pewnie coś wywinie. Powtórzysz?”. A potem siedz chłopie nad montażem pół dnia, głupiego robota.