Wpis z mikrobloga

Cześć.
Zastanawiam się nad kupnem nowego Iphone15 - w wersji normalnej lub Pro. Czy opłaca się dopłacić 1300zł do Pro - czyli 1/4 drożej ? Różnice w specyfikacji pokazują tylko nieco większy chip + dodatkowy aparat.
Dziękuje za opinie
#iphone #apple
  • 12
@jackieboy: różnica to głównie aparat i ekran. Jak robisz dużo zdjęć i filmów oraz lubisz mieć sprzęt z najwyższej półki to się opłaca. Jak potrzebujesz telefon do dzwonienia, messengera i płacenia rachunków to wystarczy zwykły model
@jackieboy: w 15 jest wolniejsza prędkość przesyłu danych względem wersji Pro i to pewnie istotna kwestia dla kogoś, kto robi dużo filmów na telefonie i przesyła je potem po kablu do komputera. Ja ostatni raz telefon do laptopa po kablu podpinałem pewnie gdzieś w 2017. Jak będziesz z tego korzystać to pewnie warto rozważyć wyższą wersję, jak nie to bym się tym w ogóle nie przejmował
w 15 jest wolniejsza prędkość przesyłu danych względem wersji Pro i to pewnie istotna kwestia dla kogoś, kto robi dużo filmów na telefonie i przesyła je potem po kablu do komputera. Ja ostatni raz telefon do laptopa po kablu podpinałem pewnie gdzieś w 2017


@pekak: bo tu nie chodzi o przesyłanie danych do komputera, tylko o to, że robiąc film w proraw można podłączyć zewnętrzny dysk i zapisywać od razu na