Wpis z mikrobloga

@gluchowsto: Zawsze kisnę jak ten zjeb się flexuje tymi rolexami i ciuchami louis vitton. Co z tego, że ta łachudra założy rolexa i dresik LV jak i tak we wszystkim wygląda jak gówno. Absolutnie obrzydliwy człowiek, dla którego jedyną wartością są pieniądze, a miarą sukcesu jest jakiś wieśniacki dresik czy pozłacany zegarek rodem z tureckiego bazaru.
  • Odpowiedz
  • 13
@KapitanBombas @gluchowsto Nie interesuje się zbytnio tematem, ale czy przypadkiem on tej kasy nie ma tylko dlatego że dzieciaki z fortnite kradną starym portfele i wrzucają donejty? XD gość jest sponsorowany przez dzieciaki z podstawówki.
  • Odpowiedz
@puffpuff: dopisać można też nieudacznik miał tego swojego classicamt2 i jak szedł po topke to tych co gonili tą łamagę zaczęło kickować poleciały też bany, więc jeśli się oszukuje żeby wygrać na własnym serwerze to trzeba mieć talent
  • Odpowiedz
@lukiboss:
No i co z tego? XD trzeba być naprawdę biednym człowiekiem, by myśleć, że takie rzeczy sprawiają, że jesteś szczężliwszy. I nim jakiś fan mlekołaka odbije: tak, stać mnie by też #!$%@?ć hajs.
  • Odpowiedz
@lukiboss: w życiu są większe wartości niż dwa zegarki i trochę ciuszków.

Jemu przyjaciel wyruchał laske i właśnie wychowuje jego syna, nikt go nie lubi, a mocniejsze warknięcie powoduje u niego zaszklone oczy i srake w tych drogich dresikach xD
  • Odpowiedz
@gluchowsto: ale toksyczność i kompleksy biją z tych postów. I to wszystko w przekonaniu o własnej zajebistości. A normalny człowiek spojrzy na te bzdury i pomyśli, że kolejny debil. Jak ja bym chciał, żeby mi takie cyferki dawały radość. A szczerze mam w #!$%@? czy dałem za zegarek 190 czy 190k, ważne żeby ładnie i porządnie wyglądał
  • Odpowiedz