Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: nigdy specjalnie nie śledziłem tematu bo wiedziałem,że to bardzo delikatne i śliskie i można łatwo utknąć w korku #pdk ale poświęciłem temu kilka godzin i najbardziej dotknęły mnie konferencje włoskiego profesora (aktywnego) chemii Corrado Malanga,który przez 20 lat przeprowadził 3500 hipnoz na osobach twierdzących,iż zostali porwani. Przestał to robić tylko dlatego,że każda kolejna osoba nie wprowadzała nic nowego do tematu a jedynie potwierdzała już znane mu schematy. Zauważyłeś że każdy
  • Odpowiedz
No właśnie najbardziej uchwyciłem to,że Malanga nigdy nic nie czyta a potrafi przez godziny opowiadać lub odpowiadać na pytania w sposób spontaniczny i w pełni zgodny ze wszystkim. Tak jakby miał jasną wizję dwudziestu lat doświadczenia


@Verdino: OK, może ma gadane skoro mówi o tym samym od 20 lat (handlarz samochodów też ma gadkę i nie idzie go zagiąć nawet jeśli wiesz, że kłamie jak pies). A może autentycznie robił te
  • Odpowiedz
@cebulowy_krezus: tego nie wiemy. Trzeba poczekać na jakiś peer review od reszty środowiska naukowego. O ile takowy będzie. Przypomnę, że wypowiadającym się był nie tylko Maussan, ale i szef wydziału medycyny sądowej w meksykańskiej marynarce wojennej, który rzekomo pracował nad tymi ciałami z biologiem Jose de la Cruzem Riosem. To głównie on wypowiadał się na tematy biologiczne i myślę, że jeśli ta cała akcja to nie jest jakiś psyop żeby zdyskredytować
  • Odpowiedz
@murmurlrl: Dzięki za obszerne wprowadzenie.

Jesli ciała okażą się fejkiem, to wszyscy zeznający w ich sprawie trafią za kratki, a cała sprawa zostanie szeroko skompromitowana


Bardzo rzadko ludzi się wsadza do paki za kłamanie

Co do samego Maussana - ja bym go nie skreślał. Dużo tak zwanych badaczy ufo robiło, lub zaczęło robić scammerskie rzeczy, wcześniej wykazując się całkiem sporym i wiarygodnym wkładem w temat


Może być tak, że jak ich
  • Odpowiedz