Wpis z mikrobloga

@shmatshiage: gdyby w ogóle nie wysłałi terminali na Ukrainę to też nie byłoby tematu, ale Ukraina byłaby w głębokiej ciemnej... otchłani

zresztą niech wypowie się samo oskarżony (od 5:30)
@Yelonek: ostatnia rzecz jaką czytałem na Twitterze to #!$%@? muska że zapobiegl wojnie, potem skasowałem konto. Nie musisz za niego tłumaczyć że nie zrozumiałem co miał na myśli. Mam mózg i mam to w dupie ;) Musk to szkodnik który mógł zakończyć wojnę ale ja przedłużył "bo mu się wydawało". Niech #!$%@?, ale dzięki za dyskusje :)
@shmatshiage: Zgadzam się z Tobą, że nie zapobiegł żadnej wojnie. Rosja nic by nie zrobiła. To nie jest kryzys kubański. Z drugiej strony zatopienie floty nie byłoby wcale końcem wojny.

Ale mieszanie się w ofensywę nie byłoby zdrowe dla SpaceX. Poza tym, już rzygać się chcę od powtarzania, ale SpaxeX nic nie wyłączył. Po prostu nie włączył usługi na obszarze Krymu na nagłe żądanie Ukrainy.
@Yelonek: w dupie to mam co jest zdrowe dla SpaceX. Jak dla mnie może upaść. Ja się martwię o swoje bezpieczeństwo, gość zagrał przeciwko mnie. Mógł milczeć postanowił się "odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
@shmatshiage: Co mam powiedzieć na taki głupi przytyk? Odpowiedzieć, że masz 50 hrywien za wpis?
Jak nie jesteś na Ukrainie to rosyjska flota na kotwicy w Sewastopolu Ci nie zagraża.
Jeśli uważasz inaczej to uzasadnij. Ja napisałem swoje.
@shmatshiage: Nie. Atakowanie mnie osobiście pokazuje, że nie masz argumentów i dlatego tego nie robię. To masz coś jeszcze coś sensownego do powiedzienia czy juz tylko będziesz tak trolował?
@Yelonek: atakuje cie bo #!$%@? kocopoly, w czyimś imieniu i ewidentnie wynika to z deficytow. Wszedłeś na arenę w cyrku w za dużych butach i piszczącym czerwonym nosem i myślisz że ktoś oczekuje od ciebie argumentów. Przestań #!$%@? bzdury w obronie innych którzy twoje zdanie mają w dupie. To nie jest forum Korwina gdzie będziesz "masakrował" na argumenty które są wyjęte z dupy. Ja te dyskusje ścinam bo kim jesteś już
@shmatshiage: Nie wolno wrzucać śmiesznych obrazków na stronę ze śmiesznymi obrazkami? Próbowałem rozmawiać z Tobą na poziomie. Teraz się trollujemy nawzajem, ale to Ty zacząłeś.
Myślisz, ze jak włożyłeś mnie do jakiejś swojej szufladki to będę się tym przejmował?
Kiedyś byłem sympatykiem UPRu, ale najwyraźniej się z tego wyrasta. Dla mnie to był moment kiedy Korwin próbował przekonywać (osobiście na spotkaniu), że ograniczenie handlu w niedziele to nie jest ograniczenie wolności.
@Yelonek: to robisz to samo co robiłeś z korwinem, tylko teraz z muskiem. Wszyscy nie rozumieliśmy wtedy Korwina a teraz muska. Dobrze ze masz misję ewangelizacyjna i piszesz co tak naprawdę miał na myśli, bo przecież ja nie potrafię przeczytać co Musk napisał. Ewidentnie trzeba się habilitowac z wypowiedział muska żeby móc je interpretować, a awatar masz oczywiście niepowiązany
@shmatshiage: No i teraz rozmawiamy.
Nie bronię Muska w każdym przypadku, bo ma wiele odpałów. Mógłbym wiele wymienić, jak na przykład jeżdzenie pod dom Zuckerberga i wołanie na bójkę.
Też najchętniej widziałbym ruskich za Uralem, ale w tym przypadku wybiło mi żenadomierz. Serio, wpłacę 100 zł na organizację charytywną, jeśli ktoś pokaże, że Starliniki miały umowę z ukraińskim wojskiem na użycie do celów ofensywnych i się nie wywiązały z niej, bo