Wpis z mikrobloga

Michniewicz nam #!$%@?ł kadrę. Wzięto gościa który #!$%@?ł Legię. Aż tak, że chyba Legia przegrała 7 meczów z rzędu i weszła do strefy spadkowej. Mioduski #!$%@?ł Michniewicza, a jako, że Sousa #!$%@?ł do Brazylii to wzieliśmy Czesia. No nic. Mieliśmy farta, że Ruscy zaatakowali Ukrainę, no i wystarczyło pokonać Szwedów wymęczonych po długiej grze z Czechami. Polska wygrała grając na bazie jeszcze Souzy (któtego uznaję za jednego z najlepszych selekcjonerów kadry w 21 wieku). Jak Czesio wziął swoje zasady, to mater deo. Gra bez stylu, defensywnie, ale nic to. Oglądałem mecz Polska-Meksyk. Jakoś 10 minuta, Cash odbiera piłkę na wysokości pola karnego. I #!$%@?, jedziemy kontra! Zatrzymuje się 30 metrów od bramki Meksyku i co? Może lewy przekroczył linię środkową. To jest pomysł na grę? Co, strzelać z 50 metrów na bramkę? Już pominę hańbę z Argentyną. Te piłkarzyki dalej grają to Michniewiczowskie gówno. Dlaczego? Bo jest wygodnie, nie trzeba biegać. Santos ma też swoje za uszami, bo ma #!$%@? w tą kadrę. #mecz
  • 6
@fornson23: Jak on rozwalił każdą drużynę, w której wcześniej pracował. Termalica, Podbeskidzie, Zagłębie Lubin, Lech Poznań, praktycznie wszędzie był około roku i odchodził w złej atmosferze. A Legia to już najbardziej wyrazisty przykład, żeby mistrza Polski doprowadzić do ostatniego miejsca, a po odejściu publikować filmy z odpraw żeby się wybielić kosztem piłkarzy xD
@KOXsu: czyli rozumiem, że Michniewicz super trener. Ja nie bronię Santosa, bo to co on odcygania z selekcją i później z taktyką meczową, to nigdy w życiu nie widziałem. Ale Santos też sobie nie radzi, z tym co zastał. Czyli pogorzelisko po super trenerze Michniewiczu.
@IIIlIII: tam się powtarzał bardzo podobny schemat, z Polską w sumie było tak samo XD bardzo dobry wynik, a po zwolnieniu gówno xD z Legią zdobył mistrzostwo, potem w pucharach wyglądało to nieźle, w lidze masakra więc został #!$%@?. Ale za Gołębiewskiego w lidze nie było lepiej, natomiast w pucharach gorzej. Termalica? Po rundzie jesiennej zajmowali 3 miejsce w ekstraklasie, pozbyto się Czesia po kilku przegranych/remisach na wiosnę, gdy byli na
@KOXsu: na siłę? Krytyka Brzęczka pewnie by wyszła na siłę. Krytyka Czesia? Jestem tak bardzo wyluzowany, że odpowiem na każde pytanie, czemu 711 jest nadal nowotworem polskiej kadry.