Wpis z mikrobloga

@fizzly: Ja wierzę w Boga, a jeśli chodzi o obcych, niekoniecznie kosmitów, bazuje na tym co przedstawiają dowody i nie wykluczam ich istnienia. Wiary w istnienie bytów nadprzyrodzonych, których istnienia nie da się udowodnić empirycznie, nie należy łączyć z czymś co jest przedmiotem nauki i co mówiąc wprost można badać.
  • Odpowiedz
@Megasuper Oczywiście że nie, niemożliwe żeby istnieli. Przecież nie ma innych galaktyk, planet, gwiazd, a jedyne życie jakie może istnieć potrzebuje tlenu i wody. Debile z tych ludzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@Perkotka co mają wspólnego inne formy życia na innych planetach z ufo które odwiedzą świat i wszystkie rządy świata trzymają to w tajemnicy od 80 lat. Wierzysz w to?
  • Odpowiedz
@Megasuper

W nic nie wierzę. Wierzyć to sobie można w Boga. Po prostu nie jestem ignorantem i nie udaje, że wiem wszystko o świecie, ludziach i wszechświecie, przeglądając filmiki i artykuły w internecie. Nigdy nawet nie byłam blisko najbardziej decyzyjnych instytucji świata, więc zamykam mordę bo wiem, że nie mam kompetencji, by oceniać przypuszczenia innych
  • Odpowiedz