Wpis z mikrobloga

#kikiswiat kurde obejrzalem islandie i albo te akcje sa zaplanowane pod akcje w filmach i jest tak sprytny albo jest to fake:
- zuzyl paliwo na webasto - nie podumal
- nie pije alkoholu ale 38 procentowe alko wzial do obiadu
- na statku mial oplacone pojedyncza kwatere a spal z innymi

dziwne to wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
@kotecci: kiedyś mówił na filmie, że czasami specjalnie robi takie sytuacje, by było ciekawiej na filmie. Problem w tym, że takich akcji, jest tak dużo i niektóre są niebezpieczne lub głupie, że ciężko mi uwierzyć, że można było to zrobić specjalnie pod film.
Na statku, to on myślał, że kupił pojedyczny pokój, a kupił pojedyczne łóżko
@kotecci: Oglądałeś ostatni wypad na Norwegie, Finlandie solo ? Podobny poziom absurdów ? xD Bo nie wiem czy iIlandie odpalać XD
Tam była akcja z akumulatorem XD Podłączony laptop, starlnik, te jego powerbanki potężne wszystko do auta na wyłączonym silniku , a potem zdziwienie czemu nie może odpalić XD Złapał jakiegoś typa z kablami, ale poziom wiedzy chyba miał jak nasz Jaś fasola, po bo podłączyli po kablach aku do 2
@lentilek: Jeszcze nie mialem przyjemnosci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Islandie warto ze wzgledu na te smaczki o ktorych pisalem. To faktycznie jest specyficzne uniwersum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kotecci: Ja kiedyś go oglądałem i miałem bekę, potem wyskoczyło mi coś na yt że planuje podróż do Finlandii , Norwegii autem, a że #mocnyvlog tuż przed nim też miał taką sam podróż. I w sumie tez gdzieś tam kiedyś myślałem o takiej podróży autem na Nordkapp to odpaliłem i się nie zawiodłem XD I nie wiem jak on wytrzymywał tyle dni bez prysznica xD