Wpis z mikrobloga

Jestem dumna z mojego brata! Chłopak ma 15 lat, wybiera się do technikum mechnicznego. Pasjonuje się motoryzajcą odkąd zobaczył pierwszy samochód. Starego Rometa Kadeta rozbierze i złoży z zawiązanymi oczami. Naprawi mikser, radio i starą pralkę. Ostatnio złożył i podrasował 2 silniki do Simsona i zarobił (jak na jego wiek) sporo kasy. Mam nadzieję, że spełni swoje marzenie i założy własną firmę (ma już nawet wymyśloną nazwę).

Załączam zdjęcie jego "warsztatu".

#chwalesie #oswiadczenie
Pobierz
źródło: comment_PVEKxsRJfAQQsdDwE1WjRJtoQZGzP1gN.jpg
  • 37
@davidoff_OB: Nie :) garaż stał pusty, to mój brat go zajął. Klucze i inne pierdoły odziedziczył po dziadku, który wszystko naprawiał sam. Dużą część rzeczy mój brat "wyżebrał" a to ze złomowiska, część to rupiecie rodziny, które pozbierał, część to prezenty od znajomych. A jak już coś kupił, to za zarobione pieniądze (wszystkim sąsiadom profesjonalnie rowery naprawia) na jakiejś aukcji, czy innej wyprzedaży.
Pozna smak alkoholu i dziewczyn to #!$%@? bombki strzeli xd


@elnoche: Niekoniecznie. Znam lokalne środowisko tuningowców. Panowie wyrywają blachary, mają na tuning (głównie BMW), mają na chlanie i na to wszystko potrafią zarobić.