Wpis z mikrobloga

Playlist fixed SS-IPTV,Televizo(If you use the file update it, if you use the link no additional actions are required )
The old TS protocol has also been fixed(If you use the file update it, if you use the link no additional actions are required)
Added archive cache for faster program switching/rewinding
Also during the day we will add more servers to our CDN for a more stable operation of channels
#plusx #newplusx #newplusxtv #iptv
  • 10
  • Odpowiedz
@puniek: Teraz pytanie pozostaje-czy użytkownicy Tivimate korzystający z listy z pliku też powinni pobrać plik nowy czy nie... Bo coś tam zrobili z protokołem TS. Mam listę ułożoną po swojemu układać teraz od nowa nie bardzo mi się chce... Wiem że na pewno powinni uczynić to użytkownicy ssiptv i televizo.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kameleon1: mam również ułożona listę pod siebie, i jak porównywałem starą (ułożona lista) i teraz nowy plik to nie zauważyłem różnicy w zapisie
  • Odpowiedz
Spytałem na Telegramie odpisał że po zmianie listy prędkość przełączania i archiwum wzrośnie tyle że sprawdzałem listę z Linku po aktualizacji kanał włącza się ładuje z 10sek z pliku nie widzę zmiany zbytnio do tego jak było szybko się przełącza i ładuje.....
  • Odpowiedz
  • 0
Lista odtwarzania naprawiona SS-IPTV, Televizo (Jeśli korzystasz z pliku, zaktualizuj go, jeśli skorzystasz z łącza, nie są wymagane żadne dodatkowe działania)
Naprawiono również stary protokół TS (Jeśli korzystasz z pliku, zaktualizuj go, jeśli korzystasz z łącza, nie są wymagane żadne dodatkowe działania)
Naprawiono błąd 404 w Tivimate (Jeśli korzystasz z pliku, zaktualizuj go, jeśli korzystasz z łącza, nie są wymagane żadne dodatkowe działania)
Naprawiono aplikację SIPTV (jeśli korzystasz z pliku, zaktualizuj go,
  • Odpowiedz
@puniek: dokładnie też nie widzę różnicy no, ale nowa to nowa lista, zajęło znowu trochę czasu poukładanie tych swoich kanałów jak się chce, ale już jest z głowy....
  • Odpowiedz