Wpis z mikrobloga

@Atreyu nie rozumiem po co ludzie jeżdżą z taką prędkością. Przy 150 km/h kąt widzenia jest taki wąski że ciężko coś zobaczyć, nie mówiąc już o tym, że trzeba być ciągle na maksa skoncentrowanym co na dłuższą metę jest męczące. A w PL na autostradzie dwa pasy więc co chwilę i tak trzeba zwalniać.
@Atreyu zgadzam się z Atreyu.
Jadąc przez Niemcy do PL nie dałbym rady jechać ciągle 200km/h (i to nie dlatego, że remonty są i szkoda mi wahy). Z drugiej strony jazda przez Holandię z dozwoloną prędkością 100km/h jest dla mnie mega nużąca. Ja sobie ustaliłem prędkość przelotową 160km/h i staram się zachowywać bezpieczne odległości od aut. Przy dużym natężeniu ruchu nie ma opcji, aby utrzymać taką prędkość
nie rozumiem po co ludzie jeżdżą z taką prędkością. Przy 150 km/h kąt widzenia jest taki wąski


@nieocenzurowany88: Zależy od natężenia ruchu i od auta. Jak masz dobrze wygłuszone auto, które dobrze wybiera nierówności to suniesz i nie odczuwasz tego. 150km/h na pustej ekspresówce i autostradzie to jest jazda na całkowitym luzie.
Przy 150 km/h kąt widzenia jest taki wąski że ciężko coś zobaczy


@nieocenzurowany88: no zobacz, a jednak wszystko zobaczył XD A co powiesz o kierowcach, którzy jeżdżą legalnie 300km/h i nic im nie jest (ląt widzenia 5 stopni XD)? I skąd masz te rewelacje XD
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Atreyu: nie zlicze ile razy mi ktoś taki numer zrobił. Staram się przewidzieć czy ktoś tam dalej zbliża się do wolniejszego pojazdu, ale czasem... Ja #!$%@?