Wpis z mikrobloga

Chyba wymagam niemożliwego.
Chciałbym głosować na partię którą powie:
-stop rozdawnictwu
-tak dla atomu i związków partnerskich
-nie dla imigrantów
-tak dla równego wieku emerytalnego
-zrównoważony budżet bez dziury
#polityka #polska
  • 20
  • Odpowiedz
@volodia: nigdy nie będzie partii, która podpasuje ci w 100%. Sztuka wyboru mniejszego zła
Przy czym to co mamy teraz, to jest dno i 3 metry mułu. Ciężko nawet rozróżnić mniejsze zło.
  • Odpowiedz
  • 1
@volodia rozdawnictwo xD

Kofiarska nowo-mowa na benefity socjalne które są w praktycznie całej Europie a u nas są akurat żałośnie niskie i niewystarczające na cokolwiek.

15stego zostań w domu, zrobisz wszystkim przysługę.
  • Odpowiedz
@volodia: :DDDD

Powdzenia :)

Zadna partia nie powie stop rozdawnictwu bo to spoleczenstwo chce rozdawnictwa. To ze Ty nie chcesz, ja nie chce i pewnie pare innych osob tez nie chce nie oznacza ze wiekszosc nie chce. Partie zeby sie utrzymac musza robic to czego chce spoleczenstwo.
  • Odpowiedz
  • 0
@volodia gdziekolwiek, bo zamiast dołączyć do sfery euro to lepsza była "suwerenność", to teraz nakarmcie coraz mniejsza ilość dzieci patriotyzmem, powodzenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@volodia Nominalnie to Polską walutą można sobie dupę podetrzeć i na wsi stare okna uszczelnić, kapitalisto za 2,50 z Żabki.
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Njal dołączyć do strefy euro xD
Trzeba być idiotą żeby wierzyć, że kolor pieniądza zmieni obraz gospodarki. Szczególnie jak ma się szereg przykładów państw które nic nie zyskały na przystąpieniu.
  • Odpowiedz
  • 0
@volodia w fazie dalszego rozwoju mogą być na poziomie nabywczym jak w Niemczech, ty tutaj nigdy nie będziesz na takim poziomie, choćby w tym kraju było 10 lat deflacji.
  • Odpowiedz
Zadna partia nie powie stop rozdawnictwu bo to spoleczenstwo chce rozdawnictwa. To ze Ty nie chcesz, ja nie chce i pewnie pare innych osob tez nie chce nie oznacza ze wiekszosc nie chce. Partie zeby sie utrzymac musza robic to czego chce spoleczenstwo.


@gorzki99: nie do końca, coraz większa część społeczeństwa jest zmęczona socjalem, zauważyła to chociażby Trzecia Droga, stąd transfer Petru i sprzeciw wobec 800+. Tylko wzięli się za to
  • Odpowiedz
nie do końca, coraz większa część społeczeństwa jest zmęczona socjalem, zauważyła to chociażby Trzecia Droga, stąd transfer Petru i sprzeciw wobec 800+. Tylko wzięli się za to co najmniej pół roku za późno.


@karakanjaroslaw: Chcialbym zeby tak bylo. Ze spoleczenstwo jest zmeczone socjalem. Ale przykro mi - nie widze tego.

NIe to spoleczenstwo.

To ze Ty wsrod swoich znajomych o widzisz, to ze ja wsrod moich tez to widze to caly
  • Odpowiedz
@volodia: No niestety. Ja też marzę o tym, żeby zagłosować na partię, która: 1. zlikwiduje rozdawnictwo, 2. skutecznie rozdzieli państwo od Kościoła, 3. zrówna wiek emerytalny. Trzy marne postulaty, a i tak nikt ich nie spełnia. Dno.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@prostychuop konfa to po pierwsze zamordystyczny katotaliban.
Po drugie szuria, po trzecie roSSija, po czwarte oficjalnie przyznają że kłamią z programem, po piąte nie chcą podnosić wieku kobietom, po szóste nie chcą likwidować 500+. I jeszcze pewnie mógłbym tak trochę powyliczać.
  • Odpowiedz