Wpis z mikrobloga

bo tak szczerze to chyba niczego nie skonczyles


@krzywy_kanister: a pompa ciepła? a fotovoltaika? a studnia dla domu? a ocieplenie domu styropianem? a ogrzewanie podłogowe na parterze? a gruntowy wymiennik ciepła? a jak to jest być imbecylem jeszcze mi opisz bo jestem bardzo ciekawy?
to Kijów po ostrzale?


@jamajskikanion: a czy to komentarz kolejnego imbecyla? Pytam nie osądzam więc proszę o to (zwłaszcza gdy ma problemy z ilością chromosomów) aby przed podjęciem jakiejś akcji się wstrzymał i zastanowił nad tym co czyni.
@FejsFak nie atakuje tylko pytam bo widzę przyjąłes pozycję obronną XD Będziesz jakoś przerabiał schody w domu czy zostaje jak jest?
@FejsFak: Nie obrażaj się, mówię jak jest, oni sobie żyją w pięknych hacjendach a u Ciebie wieczny remont...
i jeszcze ten grat w tle dopełnia obrazek. Ale powoli idziesz do przodu.
nie atakuje tylko pytam bo widzę przyjąłes pozycję obronną


@k_EZ: wiesz, że poświęciłem sporo czasu na znalezienie Twojego poprzedniego nieistniejącego komentarza żeby sprawdzić o jaką pozycję obronną Ci chodzi ale widzę, że to Twój pierwszy komentarz. Co do odpowiedzi na pytanie to mogę powiedzieć tylko, że odpowiadałem na nie wiele razy, użyj opcji szukaj. Zamykam temat.
@FejsFak wybacz XD ja się tylko przyglądam, co mam komentować, Twoje życie, Twoje projekty, pamiętam tylko schody i jakąś pękniętą rurę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.