Wpis z mikrobloga

@Elec: Gdyby zaczął nagrywać obecnie, z obecną techniką i stylem to spokojnie byłby topeczką.

Ludzie się matą jarali, bo powiedział "jacek kurski #!$%@? ci w dupę" to grupa ope byłaby głosem młodego pokolenia. Po prostu złe czasy, wtedy królował rap uliczny.
@MateMizu: Ja słuchałem i nadal czasami sobie lubię odpalić, tak po czasie uważam totalnie na poważnie, że na przykład taka ''Północ'' była zajebistym trackiem zwłaszcza jak na czasy w których byli popularni, te bardziej bekowe kawałki też są bardzo w porządku. Poza tym bardzo wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale Grupa Operacyjna była protoplastami ogromnej części popularnych rzeczy obecnie, to co było we Fristajlo na Viva Polska dziś
Cztero0404 - @MateMizu: Ja słuchałem i nadal czasami sobie lubię odpalić, tak po czas...
Po prostu złe czasy, wtedy królował rap uliczny.


@MateMizu: Nie powiedziałbym, że złe czasy. Po prostu oni stali się trochę takim kozłem ofiarnym na którego je....nie było przyzwolenie społeczne swojego rodzaju bo tam i Onar jak dissował tego ich wyśmiewał i tak dalej a Mieszko z Ziemowitem czy tam ktoś za nich odpowiedzialny widzieli przestrzeń którą wykorzystali po prostu, ogólnie mam wrażenie, że po nich jakby to samo zrobił Tede
@Cztero0404: Północ to jest coś co nawet dzisiaj jakby wyszło to by zrobiło robotę.

Zresztą zobacz sobie na nutki "konkurencji" z podobnego stopnia popularności. W tamtych czasach to naprawdę robiło.

Północ i lepszy świat to była miazga.

Poza tym to wiosna, kompleksy, prymityw, ojczyzna, trzecia wojna światowa (wersja płytowa tylko), każdy na coś czeka i z ostatniej chwili to moje ulubione.
Zresztą zobacz sobie na nutki "konkurencji" z podobnego stopnia popularności. W tamtych czasach to naprawdę robiło.


@MateMizu: Śmiem twierdzić, że gdyby wtedy poszli w stronę północy to dziś, mieliby status jak O.S.T.R z Tabasko na przykład