Wpis z mikrobloga

Niedługo zacznę kurs c+e, jak myślicie jaki typ godzin pracy lepszy dla przegrywa z lękiem życiowym. Ja myślałem robić cały miesiąc na trasie a potem za zarobiony hajs 3msc przerwy i od nowa. Uważam że to ciekawa przygoda i długie urlopy, na pewno to lepsze niż robić od rana u złodzieja za marne 4k by potem wszystko przepić a tak to będzie na więcej z zycia.

#przegryw #zycietruckera #bekaztransa #tir
  • 22
  • Odpowiedz
@190chad Ty naprawdę myślisz że ktoś cię weźmie bez doświadczenia, wsadzi samodzielnie w zestaw za pół bańki netto na miesiąc i zapłaci Ci za to 10k, a potem zrezygnujesz z pracy na dwa miesiące i tak w kółko? xD
  • Odpowiedz
@190chad: kurs to długa droga, trochę masz złe podejście do tego. To co napisałeś jest realne ale ciężko będzie świeżakowi kogoś przekonać do takiego systemu
  • Odpowiedz
@190chad: tak kolorowo to tu nie ma, najlepsza opcja to system 2/2, więcej wolnego nikt ci nie da. Jeśli chodzi o kwestie doświadczenia, którego nie masz - przygotuj się lepiej na zderzenie z rzeczywistością i twarde lądowanie. Najpierw trzeba pokornie pojechać w podwójnej obsadzie Z OBCYM GOŚCIEM i trochę tak pojeździć, jeśli w ogóle chcesz wystartować z trasami międzynarodowymi. Inaczej nawet nie zaczniesz. Albo rob doświadczenie lokalnie np Dino, Lidl,
  • Odpowiedz
@wezsepigulke:
Ja tak zaczynałem. W sumie nikt nie musi wiedzieć, że pierwszego dnia urwałem kabel od swiatel w naczepie, i musiałem przez weekend czekać, aż ktoś przyjedzie naprawić xD
  • Odpowiedz
są na to leki przeciwlękowe np. xanax ale u złodzieja ciężej to ukryć


@190chad: poważnie? Chcesz być kierowcą zawodowym i żreć xanax? Benzodiazepiny są traktowane prawie jak narkotyki, jeśli chodzi o prowadzenie pojazdów.
  • Odpowiedz
  • 0
@wezsepigulke ofert pracy jest dużo i z każdym rokiem rośnie to że ty byś nie brał to twoja strata teraz są inne czasy nie takie oscienkowe jak cię dziad na kasę rąbał z Ukraińcem ustawiając na pół ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz