Wpis z mikrobloga

To niżej napisał Neuropek o Polakach w kontekście filmu Holland

To może jeszcze napiszecie, ile (dziesiąt) Amerykanie nakręcili NAJPIERW filmów, w których pokazywano ich, jako bohaterów w wojnie, zanim nagrano jakikolwiek jeden, gdzie ich krytykowano?

Gdyby film był o tym, jak biedny, rosyjski sołdat trafia do brutalnej, ukraińskiej niewoli, to też byś klaskał uszami na myśl o takim filmie?

Rzeczywiście niektórzy Polacy są, jak Ruscy - ale głównie ci, którzy innych od takich wyzywają.

Jak Neuropa.RU poniżej

#polska #wojna #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpodludzi #patologiazewsi
Kapitalista777 - To niżej napisał Neuropek o Polakach w kontekście filmu Holland 

To...

źródło: IMG_20230912_124802

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polacy jako naród nie są wrogiem w tym filmie.


@Tommy__: Specjalnie obejrzałem jeszcze raz trailer - bo masz rację, że nie można jeszcze obejrzeć całego filmu - i co wychodzi?

Straż Graniczna, Wojsko Polskie i Policja jest pokazane w negatywny sposób, co jest dla Nas szkodliwe i niepotrzebne.
"Działacze społeczni" z różnych NGO-sów są pokazani w pozytywny sposób, co jest mało obiektywne
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: Nie przekonasz. Oni mają tak sprane łby, że WŁAŚNIE DLATEGO, że zrobił to PiS, to musi być coś złego.

Nie było po 1989 bardziej zmanipulowanego stada baranów, w dodatku przekonanych o własnej nieomylności, niż POwcy.
  • Odpowiedz
@mroznykasztan widzisz, moim zdaniem popelniasz blad wierzac w tej sprawie rzadowi i sluzbom podlegajacym kaminskiemu, ale to tylko moje zdanie, jak chcesz to sobie mozesz wierzyc w to co mowi o tym kaminski i jego ludzie (tak, to sa jego ludzie, tak samo jak policjanci), ja temu czlowiekowi (i temu rzadowi) nigdy nie uwierzę.
  • Odpowiedz
@Kapitalista777 no nie przekona, bo nie podal zadnego argumentu za tym, ze w tym sporze straz graniczna i Polska zachowują sie ok, napisal jedynie, ze w tej akurat sprawie akurat pisowi wierzy (tak samo jak ty), ja nie wierze kaminskiemu i pisowi.

Mozesz nazywac mnie fanatykiem, bo nie wierze w pisowska wersje wydarzen na granicy, biorac pod uwage ile tresci na wykopie dodajesz w tej sprawie to nawet jest dla mnie
  • Odpowiedz
@stannis: Masz rację, że trudno temu rządowi uwierzyć w cokolwiek. Swoim rozdawnictwem, rozbuchaniem socjalu i naruszeniem kompromisu aborcyjnego praktycznie rozwalili jakiekolwiek porozumienie społeczne w naszym narodzie. Gorszych szkodników u władzy nie mieliśmy nigdy.

Ja Cię rozumiem i nie potępiam.

Ja nie wierzę rządowi. Ja wierzę moim kolegom, znajomym, przyjaciołom, którzy są teraz na pasku, którzy pilnują polskiej granicy przez ciapatymi, którzy robią to od prawie dwóch lat. Wierzę im, którzy
  • Odpowiedz
@mroznykasztan mozesz sobie wierzyc w co chcesz, to nie moja sprawa i nie zmienia to niczego w tym co zarzucam autorowi wpisu w ktorym sie udzielamy i co zarzucam pisowi w tej calej aferze.
  • Odpowiedz
@stannis: Ok, rozumiem Cię. Szkoda tylko, że nie przyjmujesz podejścia pt. "Nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje poprawną godzinę" i że czasem, przypadkiem coś tym miernotom z rządu uda się zrobić dobrego. Niepotrzebnie wiążesz działania Służby Granicznej, Policji i Wojska Polskiego z naszym pseudorządem. Chłopaki na granicy robią dobrą robotę. Rządzący nie robią dobrej roboty. Nothing more.
  • Odpowiedz