Wpis z mikrobloga

Czy to tylko moja konsola się #!$%@? czy każdy tak ma, że czasami na klocku zapisywanie gry freezeuje całą grę i trwa około minuty? Tak samo z wczytywaniem. Nie jest to regularne, ale czasami występuje "naście" razy pod rząd, a potem już znowu jest wszystko dobrze i zapis i wczytywanie trwa w ułamku sekundy. Coraz więcej bugów czy uciążliwości. Może faktycznie jest to najmniej zabugowana gra bethesdy, ale nadal daleko jej do przyzwoitości.
#starfield #xbox
  • 8
@Pust3lnick: To zależy jak leciwa jest twoja konsola i jaka to w ogóle jest konsola, bo to co tu opisujesz brzmi albo jak bad sectory na ssd, albo problem z buforowaniem pamięci. Ewentualnie po prostu gra sama w sobie źle zarządza dostępną pamięcią / miejscem, choć nie widziałem jeszcze by ktokolwiek zgłaszał problemy w tej kwestii.
@Seif: XSX (mam ją od premiery) przy czym problem występuje tylko ze Starfieldem. Inne gry działają bez zarzutu. Myślałem że to kwestia temperatur, ale to raczej odpada, bo o ile w Metro Exodus wiatrak wkręcał się na słyszalnie wyższe obroty tak tutaj pracuje sobie spokojnie, więc raczej nie to. Może po prostu ta gra tak ma, bo @PodniebnyMurzyn też tak ma, a u mnie nie jest to jakieś bardzo nagminne, też