Wpis z mikrobloga

Nie mają litości ( ͡° ͜ʖ ͡°). Urbaniak z konfederacji powiedział że ze względu na wyznawaną wiarę popiera zakaz handlu w niedzielę. Wszyscy dobrze wiemy że większość w konfederacji to religijni fanatycy.
Kuce: "on jest z ruchu narodowego, a Mentzen mówi o likwidacji zakazu handlu".
To ciekawe jak w takim razie zagłosuje Urbaniak i reszta ugrupowania, skoro ruch narodowy wiedzie teraz prym w konfie i zmarginalizował skrzydło "wolnościowe" XD

#neuropa #bekazprawakow #gospodarka #zakazhandlu #bekazkonfederacji #polityka #polska #konfederacja
saakaszi - Nie mają litości ( ͡° ͜ʖ ͡°). Urbaniak z konfederacji powiedział że ze wzg...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@saakaszi: ja już na prawdę nie wiem... Taki arcysekciarz lestk0 na prawdę w to wierzy czy po tych wszystkich kompromitacjach po prostu wstyd mu przyznać, że "był" d*****m bez godności, a k0nfederacja to najgorsze gówno na polskiej scenie politycznej i postanowił w to brnąć? Co by nie było prawdą to TFU na sekciarzy!
  • Odpowiedz
a jak doktor Mentzen, powtarzam doktor Mentzen mówił o obowiązkowych szkoleniach wojskowych dla młodych mężczyzn to L3stk0 twierdził że to jest tylko zdanie katotaliba z Torunia, a nie całej Konfederacji xD
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker @Kryspin013 @Jariii @officer_K @krytyk__wartosciujacy @saakaszi

Miałem to na zajęciach z historii nowożytnej i przypomniałem sobie że podobną taktykę do Konfederacji miały organizacje nazistowskie do wczesnych lat 90tych w zachodniej europie, nie było tak że była jedna organizacja tylko było ich za każdym razem kilka a nawet czasami kilkanaście, nazwą odznaczali się w celach reklamowych, gdy przychodził pan rząd by ich ukrócić to nie mógł przecież zakazać X ponieważ ona nic szczególnego
  • Odpowiedz
Taki arcysekciarz lestk0


@officer_K: officer_K ma czelność wyzywać ludzi od sekciarzy xD nawet ten wpis to zbiegowisko ludzi, którzy całe swoje życie poświęcili walce z konfederacją xD splunąć na was to za mało
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol nie musi głosować tak jak lider, ale dane ugrupowanie powinno być spójne w swoich poglądach, a nie jak konfederacja, gdzie głosujesz na jakiegoś ultrakapitaliste z partii korwin i do Sejmu wchodzą socjalisci co zakazują handlu w niedziele xD

To tak jakbyś głosował na partie razem i do Sejmu dostal się ktoś kto chce aborcji zakazywac
  • Odpowiedz
@saakaszi: Jakie to jest śmieszne, kiedy konfederaci przed każdym mentenem muszą wstawić doktor xD To samo zauważyłem u tego przydupasa Tyszki
  • Odpowiedz
Kuce: "on jest z ruchu narodowego, a Mentzen mówi o likwidacji zakazu handlu".


@saakaszi: tymczasem sygnatariusze konfederacji gietrzwałdziej:
Sławomir Mentzen
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik

> konfederacja właśnie polega na niezależności jednostek je współtworzącej.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: czyli część konfederatów ma poglądy pisowskie, część platformianskie, część lewicowe a część faszystowskie. To co ich łączy? Parcie na posady?


Jedynie fanatyzm religijny, nienawiść do LGBT, zachodu, Unii Europejskiej, sympatyzowanie z Rosją, Białorusią i Węgrami, do tego populizm i fałsz.

Dla faszystów same zalety xD
  • Odpowiedz
Są w jednej partii.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: ale generalnie partia ma jakiś program, z którym powinni identyfikować się jej członkowie, nieprawdaż? A co łączy konfederatów, którzy mają poglądy pisowskie, z tymi od poglądów platformianskich, lewicowych czy faszystowskich?
  • Odpowiedz