Wpis z mikrobloga

Właśnie zacząłem kurację Izotretynoiną.
Chłop prawie 26 lat, a twarz jak nastolatka.
Długie lata perfekcyjnej pielęgnacji, naturalnych kosmetyków, osobnych ręczników, itp., itd. Wszystko na nic.

Mam dosyć tego dziadostwa, oby efekty były szybkie, skutki uboczne minimalne, a radość z życia jeszcze większa.

#zdrowie #uroda #izotek
  • 14
  • Odpowiedz
Długie lata perfekcyjnej pielęgnacji, naturalnych kosmetyków, osobnych ręczników, itp., itd. Wszystko na nic.


@Vister81: Bo to nie problem ze skórą, tylko od wewnątrz. Ja sam kilka lat miałem z tym problem. Obyło się bez gówna zwanego Izotekiem.
  • Odpowiedz
słyszałem że dieta keto jest dobra na trądzik.
Trądzik chyba jest skutkiem tego co dzieje się wewnątrz ciała czyli zabiegi zewnętrzne są chwilową pomocą
  • Odpowiedz
  • 1
@Wezwoguleicstont a myślisz, że nie dbałem o dietę, nawodnienie, mikro i makroelementy, niski poziom stresu, itp.?
Nie chcę się dłużej męczyć. Przeżyję parę miesięcy z suchością skóry, lepsze to niż kolejne lata niechęci do swojej twarzy.
  • Odpowiedz
  • 1
@Wezwoguleicstont zacząłem dawno temu od wykrywania alergenów w żywności, kosmetykach. Badałem testosteron, tarczycę, poziomy cukru, TG. Wielu nie pamiętam. Ale krwi w probówkach oddałem dość dużo.
Głównym podejrzeniem był stres i niektóre elementy diety, ale przy mojej pasji do gotowania nie wyobrażam sobie ograniczać tak wielu składników.
  • Odpowiedz
@Vister81: u mnie okazało się, że nadmierny stres dosłownie #!$%@?ł mnie od środka. Niby takie proste, ale człowiek długo się głowił co było przyczyną dopóki się nie przebadał. Pamiętam jak miałem jakąś stresową sytuację, to po przespanej nocy budziłem się rano i coś mnie bolało na plecach. Ja patrzę do lustra a tam piękne wykwity :) Później do tego wszystkiego doszło zatrucie z białkiem z sfd (to nie bait) i wszystko
  • Odpowiedz