Wpis z mikrobloga

kolejnym wejściu Łucja w jakiś sposób zaszkodziła ich parze


@isla: mam nadzieję że tak będzie,i delikatnie mówiąc byłoby to bardzo dziwne gdyby swoją decyzją nie pokazała im jak bardzo są fałszywi
@Amikamamy: pamiętajcie, że nawet jeśli wróci to dalej nie wie, jak wielkim "była zlem". Rozumie, że tamci ją usunęli, bo kogoś trzeba było, a to przecież... ekhem... zgrana paczka. Poświęcili Michała przecież, więc czemu nie ją. Nawet, jak wróci, nie musi się mścić, bo takie są reguły, a ona ma klasę. Będzie grała w grę i tyle.
Nawet, jak wróci, nie musi się mścić,


@MajaF1: tyle że jakby wróciła i zrobiła cokolwiek przeciw ,,starej gwardi'' czy nawet zastosowała wobec nich te same metody w sensie ,,jesteś git,jestem przy Tobie ,rozumiem '' a potem by konkretnie zadziałała , dała im pstryczek w nos to nie oceniła bym ją negatywnie i chyba bym miała dziką radość widząc ich miny
no i niech gra choćby stosując ich perfidną taktykę,ma do tego
@Amikamamy: niech działa po prostu tak, żeby im poszło w pięty :)
Myślę, że Szymon mógł się nie wywnętrzać i nie plotkować. To raczej nie w jego naturze. Może rozmawiali jak ludzie powinni.. o sobie, o pasjach, o życiu.
@MajaF1: ale ja mam na myśli ewentualną rozmowę po wyjściu,myślę że na pewno wyjaśniali co nieco, a Szymon choć był króciutko to jeśli chodzi o Łucję to stado pracowało nad tym żeby odpowiednio go urobić i zniechęcić do Łucji,no i w sumie na to liczę