Wpis z mikrobloga

u mnie w mieście też jest park z drzewami w centrum miasta. Jak przez niego przechodzisz to masz 80% szans na dostanie w łeb sraka od latających cyganów. To chyba największy minus takich parków.


@Bodzias1844:
W sumie wystarczyłby całkowity zakaz karmienia tego tałatajstwa i mandatowanie.
  • Odpowiedz
@Endrius sąsiad w pracy, stary chłop razem z żoną #!$%@?ą cały gar żarcia i się zlatuje cała banda tych zasrańców. Nie raz mu zwracałem uwagę to "co ma się zmarnować po obiedzie, lepiej ptaszkom dać" no ręce opadają.
  • Odpowiedz
  • 3
@Bodzias1844 to nie jest wina parków tylko starych bab co dokarmiają gołębie, u mnie w mieście jest taki plac betonozowy i obok niego idą ścieżki rowerowe, te głupie baby wysypują jedzenie na te ścieżki i gołębie się tam urządziły jak na swoim. Już raz mi się prawie wbił w szprychy latający szczur
  • Odpowiedz
@Folmi korek jest jak są turyści bądź godziny końca pracy, Ełk to w ogóle inna struktura miasta, i gorsze pod wieloma względami, musiałbyś tu i tu pomieszkać by zrozumieć
  • Odpowiedz
@rafal-heros w Warszawie masz Łazienki, Pole Mokotowskie, Park Szczęśliwicki, Skaryszewski, Praski czy Moczydło. Masz też Ogród Saski czy Krasińskich.
Miejsca na śniadanie w knajpie w parku jest masa, ale oczywiście lepiej narzekać, że reeee w Warszawie to sam beton.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888 poza rynkiem wycinają wszystkie drzewa w tym moim pięknym mieście :p podczas remontów dróg wycinają wszystko jak leci, po czym dopiero sadza jakieś wypierdki jak ludzie zaczynaja podnosić głos.
Te miasto to jest parodia, sam ten park tez jest średnio zrobiony, bo są tylko drzewa i trawa przystrzyżona do 1cm
Zero niższych krzaków
  • Odpowiedz