Wpis z mikrobloga

Cześć Mirko, będzie #rozdajo. A rozdajo kod do aktywacji mojego najnowszego dziecka, czyli Klubu Bezpiecznika, wart 699 PLN. Dużo ludzi na Wykopie lubiło oglądać moje wykłady - tam są wszystkie, a konkretnie 74 filmy (łącznie prawie 90h materiałów) plus przez rok ważności biletu obiecuję naprodukować ich jeszcze dużo.

Aby wziąć udział wystarczy obserwować profil ZaufanaTrzeciaStrona na Wykopie i zaplusować ten wpis. Zielonki też mogą. Za jakieś 48h, czyli 13 września ok. godziny 23 wylosuję zwycięzcę (użyję tego, co będzie akurat działać, czyli pewnie jakiejś przypadkowej strony z internetu).

Udział szczególnie polecam obserwatorom tagów #bezpieczenstwo, #security czy #zaufanatrzeciastrona, chociaż filmy oglądały chętnie także osoby z innych obozów ;)

Powodzenia!
/Adam

PS. To jedyne miejsce, gdzie można bilet do Klubu wygrać - to takie moje podziękowanie dla Wykopu, który w młodych latach istnienia mojego serwisu sporo ruchu mi napędził. Teraz to wiadomo, czasów już nie ma, ale może ktoś tu jeszcze zagląda.
ZaufanaTrzeciaStrona - Cześć Mirko, będzie #rozdajo. A rozdajo kod do aktywacji mojeg...

źródło: kolaż

Pobierz
  • 7