Wpis z mikrobloga

Słynna wiadomość głosowa z pokładu uprowadzonego samolotu
Zwykle źródła głównego ścieku używali tej skróconej w której brakowało ostatniego zdania i kończyła się na
I love you
Goodbye
Idealny wyciskacz łez
Jednak ostatnie zdanie to
It’s a frame - co nie znaczy nic innego jak
To oszustwo

#teoriespiskowe #takaprawda #historia #911 #wtc #usa
Verdino - Słynna wiadomość głosowa z pokładu uprowadzonego samolotu 
Zwykle źródła gł...
  • 18
  • Odpowiedz
  • 3
@prawda_w_moskwie: wiem,że po 22 latach i po zjedzeniu dużych ilości makaronu z ukraińskiego zboża technicznego z zawartym zubożonym uranem można słyszeć różne rzeczy ale tu urodzeni Amerykanie słyszą it’s a frame
  • Odpowiedz
ale tu urodzeni Amerykanie słyszą it’s a frame


@Verdino: Albo "please, pray", inne to "It's Ok.". A po za tym:

“Even after replaying the segment multiple times, it is difficult to hear anything other than ‘it’s a frame’”.

Lmao.

“It’s a plane”

“I’m in pain”

“It’s gonna rain”

“He will pay”

It could be a million different things
  • Odpowiedz
@Verdino: A w ogóle to jest pod tezę. W oryginalnym nagraniu wyraźnie słychać stale szepty i głosy w tle, wskazujące na pośpiech innych osób wokoło. Mógł to być głos z tła wyrwany z kontekstu. Mogło to wskazywać na nadchodzące jakieś osoby, niektóre osoby wskazują, że słychać szarpnięcie, bo by mogło wskazywać na wyrwanie telefonu. Skoro ja znalazłem bardzo szybko, że ludzie wcale nie słyszą "It's a frame", a w oficjalnym raporcie
  • Odpowiedz
  • 0
@lycaon_pictus: ty i twój oficjalny raport
Ten sam co się wysrał na raport niezależny stworzony przez 3000 architektów i inżynierów którzy nie mieli żadnego interesu poza prawdą i do tego ryzykowali reputacją
Gen Myers #!$%@?ł po całości sprawę a 2 dni później kiedy nadal wyciągali żywych spod gruzu to on już miał najwyższe odznaczenie
Iebnij się w ten pusty łeb albo przestań trollować
  • Odpowiedz
@Verdino:

Ten sam co się wysrał na raport niezależny stworzony przez 3000 architektów i inżynierów którzy nie mieli żadnego interesu poza prawdą i do tego ryzykowali reputacją

?

3000 architektów i inżynierów

Hmmm...

Iebnij się w ten pusty łeb albo przestań trollować

Ty, aż się prosisz, żeby ci #!$%@?ć, ale ja sobie obiecałem nie dyskutować to nie będę.
  • Odpowiedz
@Verdino: Człowieku, ja tam byłem setki razy xD Co roku mnie ktoś zaskakuje czymś nowym w temacie 9/11, już mi to zapewniłeś, choć ja nawet nie podjąłem z nikim dyskusji, a temat od paru lat zaledwie śledzę. 9/11 jest bardziej niezawodne niż Smoleńsk, JFK i płaska ziemia razem wzięte xD
  • Odpowiedz
@Verdino:

chwile wcześniej nie miałeś pojęcia o czym mówię a teraz to już byłeś tam SETKI razy

Wypij ciepłe mleko i idź spać

Teraz to ja powinienem spytać czy nie trollujesz.

nie miałeś pojęcia o czym mówię

Sam sobie zinterpretowałeś to tak jakbym ja się pytał o co to za ludzie. Moje wskazanie, że prosisz, żeby ci #!$%@?ć było odpowiedzią na wskazanie ae911t. To była całość odpowiedzi na nawiązanie do ae911t.
  • Odpowiedz
ciężko dodać 2+2


@Verdino: No tobie chyba ciężko, to napiszę jeszcze raz.

Zacytowałem twoją obelgę wobec mnie i wyszczególniłem fragmenty z nawiązaniem do ae911t, żeby ci pokazać, że jesteś agresywny i równocześnie wrzucasz coś co nadaje się do wyśmiania, ale widać nie załapałeś.
  • Odpowiedz
  • 0
@lycaon_pictus: a co tam jest do wyśmiania?
3000 architektów i inżynierów z czapeczkami foliowymi?
A tobie to co tak bardzo przeszkadza że ludzie mają wątpliwości i zadają pytania?!
Czy myślenie jest już nielegalne?
Wolność słowa ci przeszkadza?
Uważaj bo przyleci duch Bina Ladena beingiem 767 z nożykiem do wykładzin z prędkością 800kmh na wysokości metra npm i cię zmiecie z planszy
ps.nie można mieć aż tak pustego łba więc przestań trollować
  • Odpowiedz
@Verdino: architekt #!$%@? tam wie, a nie jest specjalistą od budynków i wytrzymałości materiałów. Tzn wie wystarczająco dużo żeby coś tam zaprojektować ale to są podstawy i odtwórtstwo. Przełomów w architekturze dokonują tylko ci którzy łączą obie te sztuki.

Architekt to człowiek projektujacy budynki, przede wszystkim ich funkcjonalność i wygląd. Ale architekt nie dobierze Ci profilu dwuteownika. Tzn może dobrać ale i tak potem ktoś musi to jeszcze sprawdzić kto ma
  • Odpowiedz