Wpis z mikrobloga

Czy mozna reklamowac zakup na allegro gry, przez rekojmie?
Mam wrazenie, ze zostalem oszukany, albo conajmniej wprowadzny w blad.
Myslalem, ze kupuje gre do konta, ato jakies cudze konto czy cos takiego. Nie wiem jak to dziala, bo nie znam sie na grach i komputerach.

#allegro #minecraft #prawo
  • 10
  • 0
@Kakaladze: @pan_filutek
Sprawa wygląda tak że mam nowego kompa

Na nowym kompie loguje się na to samo konto ms i do ms store. I jak próbuje włączyć minecrsfta to otwiera mi launchera(nie miałem tak na starym). I tutaj niezależnie jaka wersję chce włączyć tego minecrsfta, wszędzie jest żebym go kupił. A włączając minecrsfta mam napis że to jest demo.

Jesteście mi wstanie pomóc?
#gry #informstyka
@Rudz1elec nie mam pojęcia jak pomóc, ja tylko pamiętam że jak że znajomymi chciał pograć w Minecrafta to było sporo problemów
masz jakieś wersję MC Java edition i chyba Microsoft edition, któraś to chyba jakaś bedrock edition
męczący temat ogólnie, no i najlepiej googlowac o co może chodzić
@pan_filutek:
Minecraft Java Edition (JE) to og minecraft na javie, Microsoft postanowił zrobić nowa wersje, która nazywa sie bedrock edition/microsoft edition lub windows 10 edition. Wszystko to samo. Wersja bedrock to również wersja konsolowa. Ogólnie bardzo namieszali, a robią wszystko żeby ludzie odeszli właśnie od java edition.

@Rudz1elec Nie bardzo rozumiem całą sytuacje.
Kupiłeś Minecrafta na allegro i dostałeś login i hasło do zalogowania się do konta microsoft? Jeśli możesz podeślij