Wpis z mikrobloga

Rozglądam się za nowymi samochodami, może ktoś z was orientuje się jaka marka w tym momencie daje stosunkowo wysokie upusty na nowych samochodach? Nie jestem szczególnie przywiązany do jakiejś marki ale twory typu SsangYong odpadają.

#motoryzacja #samochody #zakupauta
  • 8
  • Odpowiedz
@mrcon: A co masz to SsijPytonga? Siedziałeś w tym aucie kiedyś?

Ja co prawda tylko siedziałem, i to z 5 lat temu, ale śmiałem się wtedy że jakoś mają lepszą niż w bmw. Dawno temu uchodziły za koreańskie gówno, ale miały pancerne silniki diesla od mercedesa. Niedoceniane woły robocze.

Audi pewnie dalej ma swoją politykę rabatową czyli albo rabat 15-20% plus zwykły leasing albo wynajem po cenie katalogu ale z kosztem
  • Odpowiedz
@cwlmod:

miały pancerne silniki diesla od mercedesa. Niedoceniane woły robocze.

Szkoda tylko że swój osprzęt tam pchali. Miałem kiedyś Rodiusa kupionego za grosze. Super autobus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@trzaichlac69: Nie musze sie przechodzic, bo wystarczajacy jestem osadzony na forach/grupach moto, a ludzie czesto pisza o rabatach. W bmw masz rabaty po 10-12% na wlasne konfiguracje bmw 3/4 ( i to nie od teraz, a od dobrych 3-6 msc jak nie dluzej). Bmw 8 po 20% (bo auto sie fatalnie sprzedaje). X5 - 12-15% W porsche po 5% tez na wlasne konfiguracje, 8% broker a jeszcze niedawno ludzie chcieli pieniadze
  • Odpowiedz
@trzaichlac69: Dokładnie jak Wieprz pisze. Wróciłem do leasingu od sierpnia i w Audi rabaty do 20% idą. Do tego BMW czy Porsche daje rabaty nawet. Niewielkie, ale dają. Tańsza grupa VAGa akurat rzadko się trafia - najczęściej Skoda i tam też kilka procent idzie wyrwać.
  • Odpowiedz