Wpis z mikrobloga

Robię C+E i strasznie ciężko mi to idzie. Jak robiłem prawko na kat. B to po 15h normalnie jeździłem i testy z praktyką zdałem za pierwszym razem, tak tutaj szczerze chyba się do tego nie nadaje. Wyjezdilem na razie 14h i nadal prawie w ogóle nie umiem jeździć. Na prostych ściąga mnie na boki, zapominam, że ciągnę za sobą pakę i prawie zachaczam o krawężniki, w dodatku niby kabina wielka ale #!$%@? widzę i nadal muszę zerkać w lusterka bo ciągle mam wrażenie że zaraz wjebę się w krawężnik albo w samochód z przeciwka. Jak na razie chyba zrezygnuję i dam sobie spokój z jazdą tirami, szkoda tylko straconego hajsu i czasu. Jak to u was wyglądało po ilu godzinach wy w miarę nauczyliście się jeździć?
#prawojazdy #pytanie daje #przegryw dla zasięgu bo nie wiem jakich tagów użyć
  • 14
@Turtle1380: Chłopie mi jeden instruktor powtarzał że nie ma szans że z wordu wyjadę, ale #!$%@? w niego miałem.
C i c+e zdane za pierwszym a i tak byłem tak zestresowany że przez chwilę nie wiedziałem co odpowiedzieć egzaminatorowi jak zapytał co zrobić z ładunkiem żeby się nie przesuwał podczas jazdy XD