Wpis z mikrobloga

@mango2018: Za to chce nas uzależnić od ruskicg surowców i spokornieć do pana niemca, bo tak to tak, że Polska ma prawo sie stawiac, hans sobie nie zyczy #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) w końcu tusk jest trzymany na berlińskiej smyczy (cenzura na wykopie)
  • Odpowiedz
@mango2018: wiem, plusujesz wpisy o "obciąganiu putlera" więc w ogóle mnie to nie zaskakuje.
A prędzej się zesrasz niż odniesiesz do skandali korupcyjnych w UE więc lepiej będzie jak będziesz wierzył w swoją śmieszność.
  • Odpowiedz
  • 0
wiem, plusujesz wpisy o "obciąganiu putlera" więc w ogóle mnie to nie zaskakuje.


@Usmiech_Niebios: Plusuje wszystko, jestem botem opartym o politicsAI, tak mnie zaprogramowano.
Skargi w moim działaniu możesz zgłosić za pomocą formularza: https://www.soroscap.com/contact-us/

korupcyjnych w UE


Każda dużą instytucja na świecie w mniejszym czy większym stopniu ulega czy to korupcji, czy próbom nacisku z zewnątrz, co nie oznacza, że nie należy tworzyć wspólnych projektów.
  • Odpowiedz
będziemy rejestrować gejów.


@mango2018 przekleiłeś coś chyba z przed kilku ładnych lat bo aktualnie to nie o gejach, a o transach jest główny dyskurs i nikogo nie trzeba rejestrować bo każdy trans i sympatyk sam się znakuje odpowiednimi zaimkami ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Każda dużą instytucja na świecie w mniejszym czy większym stopniu ulega czy to korupcji, czy próbom nacisku z zewnątrz, co nie oznacza, że nie należy tworzyć wspólnych projektów.


@mango2018: zajebiście, czyli nic się nie stało XD
wiesz chociaż ile tam hajsu przewalono?
  • Odpowiedz
  • 1
wiesz chociaż ile tam hajsu przewalono?


@Usmiech_Niebios: pewnie w #!$%@?.

Widzisz, ja jestem antyUE, uważam że wystarczyłyby otwarte granicę i wspólny handel, może jakieś wspólne działania w zakresie ochrony granic,

Ale:
To co ja bym chciał, to ja sobie mogę co najwyżej popisać w Internecie.
Ani Ja, ani Polska, a już na pewno Konfederacja nie jest w stanie nic z tym zrobić.

Ue jest zepsuta do szpiku kości, ale przynosi nam
  • Odpowiedz
@mango2018: to z takim relatywnie logicznym i racjonalnym podejściem - jak według ciebie Konfederacja może wpłynąć?
Niech ma nawet te 20%
Unię popiera obecnie mimo owych skandali, mimo fit for 50, mimo zalecania się do Rosji - 80+% Polaków. A chyba nawet więcej.
Media takie jak tvn, wyborcza, "elity" od razu by się odpaliły. Mechanizmy przeciw wyjściu też.
Szansa na wyjście jest zatem minimalna nawet gdyby Konfederacja weszła z 20%. I
  • Odpowiedz
  • 0
to z takim relatywnie logicznym i racjonalnym podejściem - jak według ciebie Konfederacja może wpłynąć?


@Usmiech_Niebios:
Konfederacja w żaden sposób nie może wpłynąć na politykę klimatyczną UE i to, w jakim kierunku UE będzie szła.
Jedyne co może, o ile wygra wybory, to zrobić absolutnie wszystko, aby Polsce zagwarantować jak najlepszą pozycję w tym układzie.
Problem w tym, że Konfederacja nie chce walczyć o Polskę w UE, ona chce Polski bez
  • Odpowiedz
Jedyne co może, o ile wygra wybory, to zrobić absolutnie wszystko, aby Polsce zagwarantować jak najlepszą pozycję w tym układzie.

Problem w tym, że Konfederacja nie chce walczyć o Polskę w UE, ona chce Polski bez UE.

Z tego co mówił znany tu poseł: plan na politykę zagraniczną Konfederacji, to wetować wszystko jak leci i szantażować.

W ten sposób nigdzie nie dojdziemy.


@mango2018: właśnie pokazując opór społeczeństwa mamy szansę
- spowolnić
  • Odpowiedz