Wpis z mikrobloga

@niedorzecznybubr: To tym bardziej. Gdyby była profesjonalistką, to by potrafiła dalej prowadzić terapię. Ale ona i tak pewnie ma klientów, więc wolała się pozbyć kogoś, kto ją denerwuje.

Można z ciekawości zapytać, co na przykład mówiłeś jej, co mogło ją wkurzyć?
@Kopytnik_1: ostatnio ją ztriggerowało to, że powiedziałem, że kobiety nie powinny się skupiać na karierze i ważniejsze powinno dla nich być zakładanie rodziny aniżeli wypełnianie tabelek w excelu. Na to odpowiedziała, że nie mam kobietom nic atrakcyjnego do zaoferowania oprócz pieniędzy i pewnie się boję samowystarczalności kobiet xd. Ale tak ogólnie to jej w ciągu całej naszej współpracy całego #blackpill wytłumaczyłem. Oficjalnie się rozstaliśmy dlatego, że nie mieliśmy żadnych celów, ja
@niedorzecznybubr: ja mam raptem 3 wizyty za sobą i jej od początku zacząłem sadzić blackpilla o tym jak łatwo mają patusy z makiawelicznymi skłonnościami na rynku matrymonialnym i potwierdza to popularność książek z mięśniakami na okładkach, potem dodałem, że nawet nie liczę na znalezienie sobie materiału na żonę przynajmniej w tym kraju. Nie oburzyła się ani trochę xd Potem jeszcze jej powiedziałem jak wygląda sytuacja u mnie w domu i małżeństwo