Wpis z mikrobloga

@sberatel: cztery dni to spokojnie wystarcza, jak ktoś chce lecieć żeby leżeć, nic nie zwiedzać i być to zależy kto co lubi może być za mało ale żeby tylko zwiedzać to w sam raz. Osobiście bardziej polecam Antalya niż Stambuł.
  • Odpowiedz
  • 1
@Konkol @FeyNiX Licząc hotel i chyba reszte wydatków (tzn. ja neiw iem co dokladnie co za ile, bo to propozycja od sisotry i mowi ze tyle wyjdzie mniej wiecej ze wszystkim. Wiem ze sale bilety okolo 700) Zastanawia sie czy jechac czy moze lepiej sobie znalezc jakas okazje za 1500 na tydzien gdzie indziej i leciec samemu

Osobiście bardziej polecam Antalya niż Stambuł.


@FeyNiX: Czemu?
  • Odpowiedz
@sberatel: Grecja z biura podróży to zaleganie na plaży, a samodzielny wyjazd do Istambułu jest w celu zwiedzania. Długość wyjazdu powinna być zatem uzależniona od tego co chce się zobaczyć.

Osobiście bardziej polecam Antalya niż Stambuł.


@FeyNiX: Po co? Tam nic nie ma. Tylko hotelowiska.
  • Odpowiedz
@essos: Byłem parę lat temu, więc trudno mi powiedzieć jak się zmieniły ceny przez tamtejszą inflację i jednocześnie osłabienie liry tureckiej, ale chyba na korzyść. Więc myslę że w 2 tys. się zamkniesz spokojnie. Komunikacja miejska akurat droga nie jest.
  • Odpowiedz
@essos: Stambuł to stolica scamu i kilku zabytków poza tym najdroższe miasto, to samo masz w Antalya albo Bodrum tylko ładniej. Nawet sami Turcy wolą jechać do Antalya niż Stambuł
  • Odpowiedz
@essos: z takim budżetem zakładając ze znajdziesz tanie bilety to bliska Europa typu Hiszpania i wyspy, Grecja czy Bułgaria. Możesz tez popatrzeć za lazurowym wybrzeżem, można tam pociągiem i autobusem dojechać
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@DerMitteleuropaer Przez "lepsze" mialem na mysli jakis kierunek ktory moze byc rownie interesujący, a tanszy albo moglbym zostac wiecej dni w tej samej cenie. Ogolnie Stambuł eydaje mi sieninteresujący, ale 2k za 4 dni mnie troche zniechęca, jakby to bylo 1500 to jeszcze albo 2k za chociaz 6 dni
  • Odpowiedz
@essos: Wszędzie im więcej dni tym wychodzi taniej na dzień, dlatego średnio się opłaca lecieć gdzieś samolotem na tak krótko. Na 4 dni to ja bym się wybrał gdzieś do Europy samochodem, pociągiem lub autobusem. Berlin? Wiedeń?
  • Odpowiedz