Wpis z mikrobloga

@Shuwaks: To dobrze ci się wydaje. Widzę że do ludzi jeszcze nie dotarło że Lewy, Krychowiak, Bednarek do wyrzucenia. A może nawet Szczena i w jego miejsce ktoś inny, mamy przecież dobrych bramkarzy.
  • Odpowiedz
@Vinizius: nowym by przynajmniej zależało i by biegali po boisku, a ci przychodzą pochodzić i zarobić. Ich już nawet porażka nie rusza bo są tak przyzwyczajeni że pewnie sami się w szatni z tego śmieją jak naiwny naród im kibicuje
  • Odpowiedz
@Shuwaks: Wydaje mi się, że w tym wypadku nie ma wyjścia. Santos po prostu nie ma pomysłu na drużynę, nie zna polskich zawodników - w nim nie widac żadnej chęci zrobienia rewolucji. Trzymanie go tylko utwardzi ten paździerz - jakikolwiek inny, młody - znający polskie realia ma wieksze szanse na zbudowanie nowej druzyny.
  • Odpowiedz
To dobrze ci się wydaje. Widzę że do ludzi jeszcze nie dotarło że Lewy, Krychowiak, Bednarek do wyrzucenia. A może nawet Szczena i w jego miejsce ktoś inny, mamy przecież dobrych bramkarzy.


@Vinizius: no tylko kto ma ich wywalić jak nie selekcjoner? Santos ich nie wywala tylko powołuje, a w dodatku jak grają słabo to ich nawet nie zmienia tylko trzyma za długo na boisku. Jeśli chcemy innych powołań to musimy
  • Odpowiedz
@Shuwaks jak dla mnie największa rewolucja byłoby podziękowanie lewemu. Przypominam sobie mecze w jego erze, gdy on nie grał, to gra repry zawsze wyglądała inaczej. Jak on jest na boisku to reszta jakoś dziwnie reaguje. Nie wiem czy liczą za on wszystko zrobi czy o co chodzi. Ale jak jego nie ma to inni grają zdecydowanie inaczej.
  • Odpowiedz