Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dzień dobry Mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°),

dzisiaj wpis z gatunku tych wesołych. Chcę się z Wami podzielić niesamowitą nowiną – wziąłem ślub! To było naprawdę niezwykłe wydarzenie, które nie tylko połączyło mnie z moją ukochaną żoną, ale także przypomniało mi, jak że dobre rzeczy mogą się dziać nawet dzięki wykopowi.

Poznałem moją żonę dzięki #mirekszukazony, co pokazuje, że miłość potrafi wyjść naprzeciw nawet w najmniej spodziewanych momentach. Dlatego zachęcam Was do korzystania z tego tagu – kto wie, może i Was czeka niezapomniana miłość?

Na naszym weselu byli nie tylko nasi bliscy przyjaciele i rodzina, ale także kilka wspaniałych osób, których i ja, i żona poznaliśmy dzięki Wykopowi. Zarówno podczas wykopparty, jak i dzięki naszym wspólnym zainteresowaniom. To dowód na to, że internetowe znajomości mogą przerodzić się w prawdziwe, głębokie przyjaźnie. Nawet DJ okazał się być jednym z nas, co było miłą niespodzianką! Grał niesamowicie i od razu reagował na nasze chore poczucie humoru (tak, była Barka).

Cała ta wspólna zabawa była niesamowita. Bawiliśmy się świetnie, śmialiśmy się do łez i tworzyliśmy niezapomniane chwile.
Dobre rzeczy, dzieją się czasem nawet na wykopie.

Trzymajcie się ciepło!
#slub #wesele #mirekszukazony #glupiewykopowezabawy #mirekznalazlzone #zeniesiezwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dzień dobry Mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°),

dzisiaj wpis ...

źródło: mirkowesele

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Też byłem na tym weselu i potwierdzam, wzięli ślub! Pierwszy raz w życiu słyszałem Barkę na weselu. Tak samo jak "Parostatkiem na West coast" :-D Polecam tę Mirabelkę i Mirka!
  • Odpowiedz