Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #zwiazki

Największe gamonie, książkowa patologia w gimnazjum w którym chodziłem mają NORMALNE dziewczyny. Nawet gimnazjum nie skończyli a normictwo będzie pier*olić głupoty idź na studia bo żadna nie weźmie głomba po zawodówce.

Wystarczy wyjść do ludzi i widać że pierd*lenie tych debili nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Sprawa jest prosta. Jak jesteś wysoki i przystojny o popier*olonym charakterze to bez problemu będziesz wyrywać nawet "szaremyszki".

Tak samo pisałem ostatnio o zlewczym zachowaniu normika z #kolchoz. Na następny dzień słyszałem głosówkę "Odzwoń kochanie"

Od zawsze kobiety przyciąga męska patologia. Zapomnij o dziewczynie będąc brzydkim miłym chłopcem.
  • 14
@Kindybal_xD: @ArmageddonPrzeciwBladziom @Sotraz Dokładnie tak jest. Często te sebki mają nawet zadbane baby (ale wiadomo, nie julki) po studiach (też gówno-kierunki, ale to jednak o czymś świadczy). I gdzie ta sprawiedliwość. Dlatego powiedziałem jasno - nie będę się uczył, bo nie mam życia takiego jak inni. Nawet ci, którzy skończyli edukację jeszcze wcześniej, niż ja. A tu, od małego gnicie i bycie traktowanym jak genetyczny odpad. Teraz, gdzie mam iść? Dobija