Wpis z mikrobloga

Który dziennikarz, który pojawił się wokół szkolnej, wykazał się rozumem i godnością człowieka? Dla mnie tylko Blanka. Nie pamietam jej nazwiska, ale jakościowo jej artykuł był napisany bardzo dobrze, a także nie pieprzyła jakiś farmazonów po napisaniu artykułu. Robotę wykonała swoją porządnie i już.

Inni natomiast to mitomania, rzekome posiadanie znajomosci, które zakończą działalność Mariana, a i jakaś nadmierna chęć bycia w centrum uwagi. Pomijam już, że jeszcze inni to chyba są alfabetami, a przynajmniej miałem takie wrażenie czytając ich wypociny i wysrywy.

A dla Was kto był okuratnym i rzetelnym dziennikarzem?

#kononowicz #patostreamy

Kto był okuratny?

  • Blanka 55.7% (39)
  • Szczęsny 18.6% (13)
  • Storch 25.7% (18)

Oddanych głosów: 70

  • 10
napisalbym ze newsweeek ale kazdy cos nawymyslal, nie ze hurr durr powazna sprawa ale nawet chlopy z wioski starosielce powinny byc opisani prawidlowo, jesli sie czegos nie wie to sie nie wyciaga wnioskow, od wyciagania wnioskow jest czytelnik

jak juz sie chce wyciagac wnioski to powinno sie napisac "spedzilam 3 godziny w zodiaku sluchajac jakiegos pastucha z grajewa ktory opowiadal mi wymyslone #!$%@? o ludziach ktorych nie zna a wydaje mu sie