Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Potrzebuje jakiegoś żelu do kąpieli, albo mydła - no czegokolwiek, ale żeby miało to bardzo intensywny zapach i długotrwały. Przy okazji, fajnie jeśli będzie przyjemny w węchu. Dla mężczyzny.

Większość artykułów z jakich korzystam, ma słaby zapach, albo po chwili przestaje być wyczuwalny. Czy istnieje coś takiego do kąpieli, aby było mega wyczuwalne po umyciu się jak perfum? chodzi mi o żel, mydło czy coś podobnego, nie chce sie perfumować.

#perfumy #perfum #mydlo #zel #zelpodprysznic #higiena #niebieskiepaski #pytanie #pytaniedoeksperta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Potrzebuje jakiegoś żelu do kąpieli, albo myd...

źródło: z24988894Q,Kapiel-pod-prysznicem

Pobierz
  • 7
@mirko_anonim albo żele pod prysznic Marek odpowiedzialnych za perfumy (zazwyczaj mają w swojej ofercie też właśnie perfumowane żele), albo masveri z rossmanna (całkiem spoko i długo pachnie). Poza tym czemu się nie chcesz perfumować? Wyjdzie taniej niż szukanie naperfumowanych żeli pod prysznic, a poza tym chyba żaden produkt typu żel pod prysznic nie przebije perfum pod względem trwałości.
@mirko_anonim: kiedyś kupiłem kilka "ruskich" dziegciowych mydełek Diegtiarnoje naturalnoje. Pachnę po kąpieli jakbym przed chwilą podpalił las - dymem i smołą, trwałość zapachu mega. Samo mydło muszę zamykać w szafce, bo cała łazienka przesiąka tym zapachem. Beaufort by się nie powstydził.
Co do ładnego zapachu, to kwestia gustu.. Ale odkąd bawię się w perfumy, trochę mi się skomplikowało ocenianie zapachów, i już nie jest takie proste dzielenie na "ładne" i "brzydkie"
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Niektórzy z tego co widze to serio macie jakieś sprane mózgi i dopisujecie większej filozofii do zwykłego wpisu. Mało tego, dopisujecie słowa, które nawet nie napisałem XD

Da się normalnie odpowiedzieć, krótko i na temat, to nie #!$%@?, musicie jakieś swoje #!$%@? dodać w dodatku nie na temat. Zadałem proste pytanie, co polecacie do mycia, aby miało bardziej intensywny zapach niż zwykły żel. Co otrzymałem?
Że sie nie