Wpis z mikrobloga

Pomijam już że #p---r nie jest w ogóle hazardem.
To #gimper to niezły idiota XD
Chce zabronić Ferrariemu i Trombie GRY ZA GRANICĄ W POKERA XD
Wyobrażacie sobie że Gimper myśli że nasz kochany rząd może zabronić grania polakom np w Las Vegas? XD
Ferrari jest w USA, wrzuca na instagram zdjęcie z turnieju pokerowego i co? I ma za to być ukarany? XD Bo jest Polakiem?
Polacy muszą jeździć do Bratysławy grać, jak na własnych urodzinach zorganizujesz sobie turniej pokera dla 10 osób to może Urząd Celno-Skarbowy z bronią wpaść i zawinąć każdego bo miałeś czelność pograć sobie w pokera jak jakiś przestępca.
Czy za granicą nie ma Polaków by kanał Sztos czy GGPoker nie mogli mieć strony w polskim języku? Co to w ogóle za logika.
O JEZU KTOŚ SKOMENTOWAŁ PO POLSKU FANPAGE POKEROWY XD DO WIĘZIENIA GO.
A no i to nic że akurat pod filmem w opisie jest 11 linijkowy opis bukmachera Betclica XD #famemma
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@nukey: wiem, dzięki PO. Kapica to wprowadził a teraz widzę portal demagog pisze że P---r nie jest wcale nielegalny i nie został zablokowany przez PO XD
P---r nie jest grą hazardową ale został wpisany na listę.
  • Odpowiedz
@MrBeast: J---ć tych wszystkich szeryfów od siedmiu boleści. Gra w Pokera nikomu krzywdy nie robi. Jestem ciekaw, czy Gimper jest taki 100% czysty i nigdy nić nie o-----ł, a czekaj...
Koleś pewnie nawet w GTA czeka na zielone światło - wzór do naśladowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 38
@JNaGGyBaNg: Jego Betclic to największy h----d ever.
W "legalnych" polskich bukmacherach jest 12% podatku od wygranych.
Żaden człowiek nie będzie w stanie być na plus z takim podatkiem.
Z bukmacherki podobno żyje 2-3%, czyli 2-3% osób zarabia do 10% postawionej stawki w całym swoim życiu, cała reszta jest w plecy.
Teraz niech te 2-3% straci 12% na podatek i uwaga... w najlepszym wypadku będziesz -2% w długim okresie.
  • Odpowiedz
jak na własnych urodzinach zorganizujesz sobie turniej pokera dla 10 osób to może Urząd Celno-Skarbowy z bronią wpaść i zawinąć każdego bo miałeś czelność pograć sobie w pokera jak jakiś przestępca.


@MrBeast: kurcze, może Cie zaskocze, ale tak, mogą tak wpadnac jesli Cie sasiad p------e xd i nie, nie jest to sarkazm. Ja lubie grac w pokera ze znajomymi przy dobrym w----y, ale ustawa antyhazardowa to jest konoletne g---o nie
  • Odpowiedz
@MrBeast: zakazanie pokera jako pokłosie afery hazardowej to jeden z najgłupszych przepisów jakie mamy w polsce. Nikt nie naglasnia tego ze 95% influencerow reklamuje jawny h----d jakim sa buki i krecenie skrzynkami csgo ale p---r daje zly przyklad xD p---r to bardzo rozwijajaca intelektualnie gra w ktorej przypadek gra malą role na dłuższą mete jeżeli wiesz co robisz.
  • Odpowiedz
@JNaGGyBaNg Gimper promuje wśród dzieci k------o za pośrednictwem swojej partnerki która jest eprostytutka i zarabia przez onlyfansa jednocześnie promuje wśród najmłodszych związki sodomistyczne w których to jego partnerka ma tindera i umawianie z obcymi kolesiami na j-----o i promuje kukoldyzm.
@revantes
  • Odpowiedz
@xza: Ile przegrałeś? Każdy ogarnięty gość wie, że p---r jest grą umiejętności z elementami szczęścia, tak jak np. TFT czy hearthstone, jak jesteś dobrym graczem, to wygrywasz więcej niż przegrywasz w dłuższym okresie, jak jesteś słabym graczem to więcej przegrywasz niż wygrywasz w dłuższej perspektywie czasowej. Ferrari jest przykładem słabego gracza, Limitless jest przykładem bardzo dobrego gracza. Hazardem powinno być coś, na co nie stawiasz pieniądze i możesz przegrać, tylko
  • Odpowiedz
@MrBeast: Nawet nie jestem prawnikiem, a to co tam powiedzieli mógłbym to obalić w 5 sekund, po prostu - grają poza granicami państwa, -promocja jest kierowana do osób posługujących się językiem polskich, będących obywatelami krajów, w którym nie ma ustaw antyhazardowych zakazujących grać w pokera. Na to samo wpadli prawnicy Ferrariego i Tromby, ale Gimper musiał dodać 10 minut całkowicie bezsensownej paplaniny, aby w komentarzach głupiutcy ludzie pisali, ,,łał koniec
  • Odpowiedz
Pomijam już że #p---r nie jest w ogóle hazardem.


@MrBeast: p---r jest gra hazardowa. Wiekszsc o ile nie wszyscy regulatorzy traktuja p---r jako h----d, moze uzalezniac jak kazdy h----d, dostawcy oferuja narzedzia bezpiecznej gry jak to przy grach hazardowych. Gra odbywa sie w kasynach lub stronach internetowych oferujacych rowniez inne produkty hazardowe. Short runowo nawet jak osiagniesz przewage nad innymi przez treningi i nauke, to i tak mozesz przegrywac.
Rozumiem,
  • Odpowiedz
  • 0
@bialawitz: Nie nie jest, został wpisany bardzo przypadkowo przez idiotę Kapicę za rządów PO, walczyli wtedy z mafią która oferowała maszyny do grania na wszystkich stacjach paliw i wpisali wszystko co leci.
Jeśli ja umiem grać w Pokera a Ty dopiero się uczysz, usiądziemy do gry 1 na 1 to wygram z Tobą bez problemu, mozesz wygrać ze mną raz na jakiś czas ale w długim okresie zawsze będziesz przeciwko
  • Odpowiedz
@bialawitz: cytuje google "A więc nie ma wątpliwości: w świetle polskiego prawa gra w pokera to h----d. P---r spełnia wszystkie warunki definicji gry hazardowej: jest grą losową (niezależnie od tego, co na ten temat sądzą pokerzyści). Dodatkowo można w trakcie gry wygrać pieniądze lub inne korzyści majątkowe."
  • Odpowiedz
@MrBeast: to znaczy ja nie pisze, ze jesli cos jest ryzykowne to nalezy tego zakazac. Ja twierdze tylko, ze mowienie, ze p---r w ogole nie jest gra hazardowa to absurd i glebokie nierozumienie pewnych rzeczy.
A piszac o regulatorach, odnosze sie raczej do innych regulatorow na swiecie, bo polska ustawa jest pisana na kolanie i jej jedynym celem jest dojenie ludzi na pieniadze.
  • Odpowiedz
  • 4
@Djuk94: skąd założenie, że cokolwiek przegrałem? W latach młodości dobiłem na samych pokerowych gwiazdkach do +55k w turniejach grając wyłącznie mikro (wg sharkscope), na żywo grając tylko "mikro" pewnie 20-40kPLN do przodu na czysto (oczywiście u naszych południowych sąsiadów). Nic wielkiego nie wygrałem do tej pory.

Element losowości jest na tyle wysoki, że śmiało można nazwać p---r hazardem. Oczywiście umiejętności graczy mają znaczenie i można wygrywać na tym pieniądze, ale to nadal h----d i "element losowy" nie jest ZNIKOMY. Format gry też ma duże znaczenie.

Pewnie 10 lat temu też bym próbował ludzi uświadamiać, że p---r to gra umiejętności, ale swoje już przesiedziałem przy stołach. Można oczywiście mówić o profesjonalistach, long runie, ale kto z całej populacji graczy jest na prawdziwym longrunie? 1-2%? A co z resztą? Reszta to h----d. Do tego dochodzi rake, który dla większości będzie barierą nie do przeskoczenia. Wtedy trzeba liczyć na jakiś rakeback, bo biedny grinder nie będzie miał czego do miski
  • Odpowiedz
@xza: tłumaczysz typowi, który pewnie przejebuje parę stówek co miesiąc oglądając limitlessa czy jakichś danieli negranu mysląc, że będzie jak oni i tak sam siebie oszukuje jak to p---r to 100% skill i zero hazardu xD
  • Odpowiedz